Padel Magazyn - W Miami padel kwitnie! A bardziej ogólnie w USA, gdzie jest prawdziwy zapał wokół tego sportu, który łączy w sobie tyle przyjemności ...

Miami było centrum amerykańskiego wiosła przez cały weekend, a turniej Miami był częścią toru na Florydzie.

Turniej jest tym ważniejszy, że liczy się w rankingu USA.

Zespoły 32 w dni 4 ... Przedstawiciele z kilkunastu krajów: USA, Francji, Argentyny, Chile, Meksyku, Włoch, Peru, Kolumbii, Urugwaju i szczególnie wysokiego poziomu z asami padel.

W półfinale hiszpańsko-amerykańska para Wayne Boich i Victor Ruiz (szef serii 3) pobili liczbę argentyńskich par 1 tabeli, mianowicie Adrian Beltramino i Pablo Contreras 7 / 6 4 / 6 7 / 6

Drugi półfinał dotyczył naszej francusko-chilijskiej pary Nalle Grinda i Daniela Encinasa przeciwko hiszpańskiej parze 100% Victor Valdes i Rudy Nuna. Grinda i Encinas wygrywają 6 / 4 6 / 1.

Więc to były francuski numer 1 wraz z Danielem Encinasem, który wygrał ten turniej, a tym samym etap 3eme toru na Florydzie, wysyłając finał w dwóch setach 6 / 2 6 / 2 przeciwko Boichowi i Ruizowi, z pewnością trochę zmęczony wielki poprzedni mecz z liczbami 1 turnieju.

Nallé Grinda, dawny francuski padel 1, obecnie mieszka na Florydzie i dumnie reprezentuje francuskie kolory.

Wyróżnił się już podczas międzynarodowego turnieju Aventura zaliczanego do międzynarodowego rankingu FIP (Fédération Internationale de Padel) u boku Mike'a Maya (prezesa USPTA i kapitana drużyny USA) w finale kosztem rozstawionego z numerem 1 Claudio Andresa Trevisana i Alejandro Fernandeza po ponad dwugodzinnej i bardzo ciasne: 5/7 6/4 6/4.

To pozwala Nallé Grinda wrócić do międzynarodowego rankingu FIP, kiedy był oficjalnie na emeryturze od lat 4!

Zespół Padel Magazyn

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.