Padel Magazine - W Miami padel kwitnie! I bardziej ogólnie w USA, gdzie obserwujemy prawdziwy zapał wokół tego sportu, który łączy tyle przyjemności ...

Miami było centrum amerykańskiego wiosła przez cały weekend, a turniej Miami był częścią toru na Florydzie.

Turniej jest tym ważniejszy, że liczy się w rankingu USA.

Zespoły 32 w dni 4 ... Przedstawiciele z kilkunastu krajów: USA, Francji, Argentyny, Chile, Meksyku, Włoch, Peru, Kolumbii, Urugwaju i szczególnie wysokiego poziomu z asami padel.

W półfinale hiszpańsko-amerykańska para Wayne Boich i Victor Ruiz (szef serii 3) pobili liczbę argentyńskich par 1 tabeli, mianowicie Adrian Beltramino i Pablo Contreras 7 / 6 4 / 6 7 / 6

Drugi półfinał dotyczył naszej francusko-chilijskiej pary Nalle Grinda i Daniela Encinasa przeciwko hiszpańskiej parze 100% Victor Valdes i Rudy Nuna. Grinda i Encinas wygrywają 6 / 4 6 / 1.

Więc to były francuski numer 1 wraz z Danielem Encinasem, który wygrał ten turniej, a tym samym etap 3eme toru na Florydzie, wysyłając finał w dwóch setach 6 / 2 6 / 2 przeciwko Boichowi i Ruizowi, z pewnością trochę zmęczony wielki poprzedni mecz z liczbami 1 turnieju.

Nallé Grinda, dawny francuski padel 1, obecnie mieszka na Florydzie i dumnie reprezentuje francuskie kolory.

Pokazał się już na międzynarodowym turnieju Aventura, licząc się do międzynarodowego rankingu FIP (International Padel Federation) wraz z Mikiem Mayem (Prezydentem USPTA i kapitanem drużyny USA) w Finał kosztem 1 nr Claudio Andres Trevisan i Alejandro Fernandez po walce trwającej ponad dwie godziny i bardzo mocnym wyniku: 5 / 7 6 / 4 6 / 4.

To pozwala Nallé Grinda wrócić do międzynarodowego rankingu FIP, kiedy był oficjalnie na emeryturze od lat 4!

Zespół Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.