Padel Magazine - Padel Arena nie była mała, kiedy otworzyła 29 w listopadzie zeszłego roku. Przede wszystkim dlatego, że to wydarzenie trwało dwa dni, w tym turniej organizowany równolegle przez menedżerów, ale także dlatego, że Padel Arena zaoferowała miłą noc z wiosłami z wystawą, która pozwoliła widzom zobaczyć prawie wszystkie przedłużenie tego sportu i mały koncert jazzowy na żywo, który zakończył inaugurację Padel Arena.

Nowi gracze zostali również przetestowani na padlu, w tym były minister sportu Valérie Fourneyron, Ugo Legrand, brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich 2012 i wicemistrz Europy w lekkoatletyce. miernik 1500, Kader Chekhémani, który obecnie pracuje nad rozwojem sportu w Normandii:

  • [lightbox full = ”http://youtu.be/MOZqzNk2VRE” title = ”Wywiad Valérie Fourneyron”] Wywiad Valérie Fourneyron [/ lightbox]
  • [lightbox full = ”http://youtu.be/nI3YyWoZ_Aw” title = ”Wywiad Kader Chékhémani„] Wywiad Kader Chékhémani [/ lightbox]
  • [lightbox full = ”http://youtu.be/4RmXFU_Wv6w” title = ”Wywiad Ugo Legrand”] Wywiad Ugo Legrand [/ lightbox]

Aby powrócić do turnieju, sławna para Sylvain Jimenez i Loic Lepanse z klubu Champigny i Servon wygrała w zestawach 3 (6 / 3, 6 / 7, 6 / 3) przeciwko parze klubowej Piramidy Franck Binisti i Christophe Yves, którzy już przeszli bardzo blisko porażki w półfinale z parą francusko-hiszpańską. Sylvain i Loïc nie zasłużyli i walczyli o zwycięstwo w tym finale, ponieważ zostali poprowadzeni przez przerwę w zestawie 3e przed powrotem do gry i wygraną w tym decydującym secie. Potwierdzają, że należy na nich liczyć i że trzeba będzie na nich polegać jeszcze bardziej podczas mistrzostw Francji planowanych w przyszłym roku.

Franck Binisti - Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.