Kto nie wie ”Padel Arena”, klub z Rouen, a dokładniej z Isnauville, miasta, które wielu z nas odkryło dzięki temu klubowi.

Na czele dziadkowie z padel Od teraz francuski Julien Frères, François Preterre i Maxime Gautrié.

Trzej założyciele centrum wspominają swoją podróż i swoje ambicje przy okazji obchodów P1000 Padel Arena – BMW Horyzont.

Le padel rośnie wszędzie

Turniej jest prawdziwym sukcesem z parami pochodzącymi z całego świata, a także parami lokalnymi, które się utrzymały. Co więcej, widzieliśmy bardzo fajny mecz na 16 miejscu pomiędzy parą klubu a duetem Hanouna / Semmler.

Ta rywalizacja motywuje nas do dalszego podążania w tym kierunku, bo widzimy dobry poziom, wszędzie się rozwija !

Turniej jeszcze się nie skończył, a publiczność zareagowała. Coraz więcej osób ciekawskich, a zwłaszcza wtajemniczonych, zainteresowanych tym sportem.

Jesteśmy we właściwym kierunku.

Padel Arena

Przed i po Covid

Był przed i po Covid. Wykorzystaliśmy ten ogólny postój, aby spróbować posunąć się do przodu i rozszerzyć centrum. Dziś mamy 3 korty do squasha i 3 padel. A potem też restauracja, która bardzo dobrze współpracuje z tarasem.

Kiedy było to skomplikowane dla wszystkich firm, chcieliśmy projektować się w przyszłość, starając się oferować więcej padel, jednocześnie wprowadzając innowacje i oferując miejsce, do którego ludzie lubią chodzić.

Myślę, że udało nam się stworzyć prawdziwe miejsce, które jest jednocześnie sportowe i przyjazne.

Julien Frères, François Preterre i Maxime Gautrié padel arena klubowa Padel arena

Postaw na młodych i padel żeński

Klub ma również pulę młodych piłkarzy, którzy są bardzo ciekawi i mam nadzieję, że za kilka lat znajdą się w najważniejszych rozgrywkach. Jeśli chodzi o panie, to też dużo inwestujemy. Co więcej, w lutym zamierzamy zaoferować w 1000% kobiecy model P100.

Nasze szkoły padel działają z pełną prędkością. Gdybyśmy mogli odepchnąć ściany, zrobilibyśmy to natychmiast. Zoptymalizowaliśmy klub do maksimum, teraz myślimy o rozwijaniu się nowymi utworami. To jest nasza troska. Mamy projekty. Porozmawiamy o tym później!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.