PADEL ATTITUDE rozbudowuje swoje pierwsze centrum w Lesquin i staje się największym krytym centrum w padel na północy Hiszpanii!

Od czasów 2 lata w metropolii Lille występuje wirus wiosła (wymawiane „padel”), ta idealna sportowa mieszanka rakiet tenisowych i squashowych. Pierwsze centrum PADEL ATTITUDE, pionier we Francji, surfuje nad swoim rozwojem i rozszerza się o dodatkowe pola halowe 4. Możliwość stania się referencją na północy Hiszpanii i potwierdzenia chęci rozwoju tej praktyki w nadchodzących latach.

Padel, sport rekreacyjny dla wszystkich

Idealne połączenie squasha, tenisa i peloty. Padel to sport rakietowy uprawiany na szybkim oknie i grillu. Gra się w dwóch egzemplarzach z określonym materiałem. Jego zalety sprawiają, że jest to sport rekreacyjny bardzo zabawny i dostępny dla wszystkich: od 7 do lat 77, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet!
« Po Argentynie i Hiszpanii Padel rozwija się teraz na całym świecie (Włochy, Australia, USA, Szwecja ...). Zabawa nie zajmuje więcej niż 5 minut, jest bardzo fajna! Idealne na przykład na seminarium, menedżerowie lubią tę koncepcję i doceniają spójność stworzoną podczas sesji. Kobiety też się zakochują i każdego dnia są coraz liczniejsze. Co oni naprawdę doceniają? Przyjemność gry bez martwienia się o wizerunek kultu ciała, Mówi Pascal Duhamel, jeden z założycieli 2 Padel Attitude.

Padel Attitude Lesquin, centrum referencyjne we Francji

Od teraz prawie 2 lata, szaleństwo rośnie w centrum Lesquin, w bezpośrednim sąsiedztwie innych innowacyjnych kompleksów rekreacyjnych (Co słychać, Weembi) i obok hotelu Mercure. W tym dynamicznym kontekście Padel Attitude otworzy 4 dodatkowe pola wewnętrzne na początku lipca.
« Niezależnie od tego, czy są to seminaria korporacyjne, czy nasi zwykli gracze, pojawienie się nowej ziemi pozwoli nam zapewnić lepszy poziom obsługi naszych klientów poprzez prawie podwojenie naszych możliwości. Na poziomie sportowym potwierdzimy naszą pozycję specjalisty kompleksowymi referencjami we Francji. W październiku będziemy gościć mistrzostwa Francji, „Podsumowuje Thibaut Nollet, jego partner.

Padel, sport uzależniający:

  • Teren mierzy mierniki 10 × 20, ograniczone przez wysokie okna i ogrodzenia 4m.
  • W grze podwójnej, z zasadami podobnymi do zasad gry w tenisa i „łyżką” serwisową.
  • Rakiety śnieżne mniejsze i pełne, z piłkami zbliżonymi do piłek tenisowych.
  • 5 miliony praktyków w Argentynie, ponad 3 miliony w Hiszpanii
  • Profesjonalny tor z turniejami męskimi i żeńskimi (World Padel Tour)
  • Padel Attitude Lille-Lesquin w kilku słowach:
  • Blisko 3000m² kryty dedykowany Padelowi
  • Kryte i zewnętrzne korty 9
  • Część klubowa, sklep, sala seminaryjna
  • Odbiór mistrzostw Francji (FFT) w połowie października

Kontakty i sieci społecznościowe:
87 Street Gustave Delory / 59 810 LESQUIN
www.padel-attitude.com
https://www.facebook.com/padelattitude

Kontakty prasowe:
Pascal Duhamel - 06 15 73 24 37 pascal.duhamel@padel-attitude.com

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.