La Padel Business League kontynuuje swój rozwój w całej Francji. Gaël Danic, były zawodowy piłkarz i założyciel klubu Rennes Breizh Padel jest zachwycony tą nową współpracą.

Gaël wyjaśnia powody swojego zbliżenia z PBL.

breizh Padel : kwalifikacje, które odbędą się w Rennes!

„Skontaktowano się z nami, aby dowiedzieć się, czy zgodziliśmy się gościć Rennes, etap 2. edycji mistrzostw, który rozpocznie się w maju.

Ideą jest zorganizowanie ogólnopolskiego turnieju dedykowanego firmom. Kwalifikacje odbywają się w każdym wybranym wcześniej ośrodku, a zwycięzcy spotykają się, aby rozegrać ostatnie fazy.

I oczywiście bardzo dobrze, że możemy wziąć udział w przygodzie z PBL. Widzieliśmy, że pierwsza edycja cieszyła się już dużą popularnością. Drugi zapowiada się jeszcze bardziej ekscytująco.”

Padel-Biznes-Liga-x-Breizh-Padel

Wzajemne interesy dla dobra naszego sportu

„Chcemy współpracować z PBL, bo zgadzamy się z nią w duchu i celach:

  • W przypadku firm może to zbliżyć grupę w bardziej zabawny sposób niż spotkania, jednocześnie wprowadzając ducha rywalizacji.
  • Spotkaj się, poprzez mecze, z innymi firmami i porozmawiaj o możliwej współpracy.

Dla Breizh Padel dzięki temu jesteśmy bardziej znani, ponieważ jesteśmy otwarci dopiero od 9 miesięcy. Świadczymy również dodatkową usługę dla naszych klientów.

A potem ważny element dla klubu: nie będąc demagogią, interesujące może być zapełnianie naszych boisk w tzw. godzinach pozaszczytowych. Główną i wspólną ideą jest promowanie tego ultra-zabawnego, ultrainnowacyjnego sportu tak bardzo, jak to możliwe i wprowadzenie go do głównego nurtu”.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.