Po kilku miesiącach zaciętej rywalizacji, toczonej w przyjaznej i fair-play atmosferze, kwalifikacje Padel Liga Biznesu kończą się wszędzie we Francji. Łącznie od listopada do lutego odbyło się blisko 500 meczów w około piętnastu klubach partnerskich!

Ta faza kwalifikacyjna pierwszych międzyzakładowych mistrzostw Padel we Francji również widziała, jak jego uczestnicy spotykają się i reprezentują swoje firmy podczas wieczorów networkingowych organizowanych we wszystkich klubach. „Sama esencja Padel Business League ma na celu odtworzenie więzi między pracownikami w firmach i promowanie wymiany między uczestnikami.

Cały zespół organizacji jest bardzo dumny z tego sukcesu, zwłaszcza w tak skomplikowanym kontekście zdrowotnym, było to nie lada wyzwanie! Wiele się również nauczyliśmy, aby wzbogacić doświadczenie w kolejnych edycjach” wyjaśnia Michał Kuzaj, założyciel konkursu.

Padel Liga BiznesuNa zakończenie pierwszej edycji zakwalifikowane zespoły będą miały szansę zostać zaproszone 2 i 3 kwietnia na Esprit Padel w Lyonie do reprezentowania swoich firm na PBL Masters.

W kategorii OUTSIDERS z homologacją p100 weźmie udział około dwudziestu drużyn, a w kategorii MISTRZOWIE 8 homologowanych w kategorii p250. Będzie to idealna okazja dla głównych partnerów Padel Liga Biznesu do spotkania i zaprezentowania trofeów: „Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że przyczyniliśmy się do sukcesu pierwszej edycji jako partner i skorzystaliśmy z dobrej widoczności w całym konkursie. ten padel jest w trakcie pełnej integracji z naszą kulturą korporacyjną, więc wsparcie tego projektu miało sens i zamierzamy kontynuować”,ou wyjaśnia Jérôme Thfoin, Dyrektor Marketingu grupy SAMSE, której marka MPPI jest partnerem tytularnym.

To uczucie potwierdził Christian Hubert, dyrektor generalny UFF, drugi główny partner: „Zaangażowaliśmy ponad 50 pracowników w 8 etapach, świetnie się bawili zarówno w terenie, jak i podczas wieczorów networkingowych. »

Drugie wydanie, które zapowiada się wyjątkowo

Ledwie zakończyła się pierwsza edycja, zespół organizacyjny właśnie rozpoczął rejestrację na drugą! „Silny entuzjazm uczestniczących firm, ale także klubów jest naszym głównym źródłem motywacji. Podwoiliśmy liczbę etapów, aby objąć większy obszar i stworzyliśmy nową kategorię „początkujący”, aby mistrzostwa były dostępne dla jak największej liczby osób. Jest też wiele innych nowych funkcji, których nie możemy się doczekać, aby Ci pokazać! wyjaśnia Julien Compigne, nowy koordynator mistrzostw. Druga edycja, która rozpoczyna się w maju 2022 roku, staje się międzynarodowa ze scenami w największych klubach w Belgii.

Nie czekaj, aby dołączyć do przygody, która zawsze ma więcej padel i zabawa!

3 dobre powody, aby zarejestrować się na 2th edycja Padel Liga Biznesu:

  • Zwiększ spójność swojego zespołu uczestnicząc w wyjątkowej sportowej przygodzie ze swoimi pracownikami
  • Rozwiń swoją profesjonalną sieć dołączając do sieci 200 firm w przyjaznej atmosferze
  • Wzmocnij wizerunek swojej firmy biorąc udział w innowacyjnym i międzynarodowym konkursie

Oferta wstępna: 10% zniżki dla pierwszych 50 zarejestrowanych drużyn!

Informacje i rejestracja: www.padelbiznesliga.com

Kontakt: Julien Compigne 07 66 39 75 87 // julien@twentybyten.com

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.