W ramach tworzenia wielorakietowego kompleksu sportowego pod Lyonem, Padel & Cie szuka Dyrektora Sportowego z pasją do padel.

Kompleks zaoferuje 5 pól Padel, 2 stoły do ​​badmintona, 2 do squasha, 1 do tenisa dotykowego i 2 stoły do ​​tenisa stołowego. Sala fitness będzie również dostępna do wynajęcia dla trenerów sportowych. Oferowane będą fast foody, a także sklep pro. Powierzchnia kompleksu 2750m² na kamienicy o powierzchni 5000m² w celu przewidzenia ewentualnej rozbudowy i ewentualnie siatkówki plażowej na świeżym powietrzu.

Otwarcie zaplanowano na przełom 2023 i 2024, 20 minut od Lyonu. Edycja bieżącego projektu.

Prawdziwy sportowiec z serca, znasz kompleksy sportowe, zawody i jesteś idealnie sklasyfikowany w padel i ukończył. Lubisz organizować spotkania, wiesz jak sfederować zespół zgodnie z zasadami BHP. Jesteś z głębi serca przedsiębiorcą, lubisz wyzwania i chcesz zainwestować w osobisty projekt zawodowy.

Stanowisko to jest oferowane pracownikowi lub partnerowi (Inwestycja 50 tys. €).

Misje:

  • Zarządzanie kompleksem i zajęcie terenu
  • Zarządzanie harmonogramami zespołów
  • Organizacja imprez sportowych
  • zarządzanie komunikacją

Zgłoszenia do wysłania rakieta@equinaxe.fr

Kontakt: Franck RICHARD – 0665312387

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.