Le Padel Classic London, który odbędzie się 15 i 16 maja, nadal dodaje do swojej listy uczestników nazwiska XXL. Po zatwierdzeniu przez Andrew Straussa, byłego kapitana reprezentacji Anglii w krykiecie i mistrza świata w rugby z 2007 roku, Bryana Habany, kolej na Andrija Szewczenko i Michaela Vaughana, aby dołączyć do grona turnieju.

Dwóch byłych czołowych sportowców właśnie ogłosiło swój udział w turnieju, który odbędzie się w zachodnim Londynie, w Hurlingham Club. Złota Piłka z 2004 roku i jedna z najwybitniejszych postaci krykieta, obaj fani tego sportu, przyłączają się do konkursu, którego celem jest zbiórka funduszy dla Laureus Sport For Good.

Czy te gwiazdy pomogą również zwiększyć widoczność padel w Anglii, co pozwoliło jej zająć pozycję jako prawdziwy kraj wschodzący w tym sporcie?

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.