Liga Lyonnais rozwija obecnie osobowość Padel. W ciągu roku wybucha padel, który jeszcze prawie rok temu był zupełnie nieznanym sportem.

Jean Wallach, prezes ligi Lyonnais bardzo szybko uwierzył w ten sport:Zmobilizowaliśmy się. nasz kierownik ds. rozwoju na padlu. Gra podwójna w tenisa rozwija się źle lub niestety niestety. Gra w podwójnym padlu jest czymś naturalnym, dlatego wierzę w nią i zmobilizowałem ligę do wspierania i rozwijania tego sportu".

Rzućmy okiem na różne przeszłe i przyszłe kluby wiosłowe i wydarzenia:

Padel Central: „inicjator padla w Lyonie”

Od roku Laurent Bériard i jego zespół wykonują świetną robotę na padlu. Stworzyli Padel Central po kursie z przeszkodami i pozwolili Padelowi wejść w region. Jak wyjaśnia Jerome Becasset, prezes stowarzyszenia Padel Club w Lyonie:inicjatorem padla w Lyonie jest Padel Central".

Ponieważ projekty mnożą się w regionie.

Pamiętaj, że Padel Central będzie gospodarzem finałów mistrzostw Francji w wiosłowaniu w październiku.

Tennis Club La Pape. 3 ląduje

Tennis Club la Pape oferuje od 8 w czerwcu zeszłego roku zewnętrzne korty do padla 3. Hamlili Kebli, kierownik padla w klubie, wyjaśnia to « od jego otwarcia wieczory są często pełne. Od czerwca 8 mamy ponad 500 ludzi, którzy przyszli uczyć się języka Padel. I trwa to dzięki naszej współpracy z Komitetem Rodanu i ligą tenisową Lyonnais".
Inauguracja odbyła się w niedzielę 28 czerwca inauguracją złożoną z Mario Donceli nr 1 z Castilla Leone, Toni Sanchis nr 15 ze Wspólnoty Walencji, Juan Antonio Senent nr 18 World w 2008. Obecny był także Jean Pierre Dartevelle, wiceprezes Francuskiej Federacji Tenisowej, ponieważ klub ten jest pierwszym miejskim klubem tenisowym we Francji, który do tej pory zainstalował tenis stołowy 3.
Do tego klubu przybywa także homologowany turniej padel, który stawia duży zakład na ten nowy sport ...
Informacje i rezerwacja w dniu www.tclapape.fr

PADEL LYON PAPIEŻ

Chassieu: „w końcu nasze podstawy”

Korty Padel 2 dla Tennis Club Chassieu. Klub był w projekcie przez prawie 6 miesięcy. ”Od odkrycia tego sportu podczas National Padel Cup w zeszłym roku, potrzebowaliśmy tych boisk do padla„Wyjaśnia Marc Michel Durant. Poza tym, obok swojego etapu Krajowego Pucharu Tenisa, zorganizuje etap Krajowego Pucharu Padel, aby mieć nadzieję na wysłanie drużyn podczas finałów w Cap d'Agde.

Padel Nova w Tennis Club de Lyon: Proszę bardzo

Padel Nova"Padel zaprasza się do Tennis Club of Lyon (TCL), na skraju parku głowy Golda, gdzie grunt jest zainstalowany na zewnątrz„Mówi Jean-Charles Maleysson, kierownik centrum Padel Nova.

Partnerstwo między TCL i Padel Nova wprowadza nową aktywność sportową dla członków 1 200 już w sezonie letnim, ale także na zewnątrz, które są mile widziane w ramach tej operacji.

Klub Padel z kilkoma stałymi boiskami jest udoskonalany między Padel Nova a TCL.

Już zorganizowano wiele wydarzeń: dni otwarte, turnieje, prywatyzacja pola z lokalnymi firmami i animacja padel podczas lipcowego obozu Tsonga w TCL.

Aby zarezerwować i skontaktować się z kierownikiem, na stronie Padel Nova.

eps padel club tenis lyon
Klub tenisowy Ecully: pionier padla
Dzięki taktowi padla był pierwszym, który naprawdę dostał się do padla w Lyonie. Bardzo długo był sam, ale na szczęście jest to stary przypadek. Przypomnij sobie, że jego wiadomości są bogate w ten weekend, ostatnie etapy turnieju zatwierdzone przez Francuską Federację Tenisową.

1ER WYZWANIE DLA MONITORÓW ZORGANIZOWANYCH PRZEZ ZESPÓŁ FRANCJA

26 June, firma HEAD France, zorganizowała w zeszły weekend swoje pierwsze wyzwanie dla instruktorów tenisa. W tym celu w Padel Central de Lyon odbyły się zawody Padel. Widziała konkurujące pary padelistów złożone wyłącznie z tenisa DE.

Wielkimi zwycięzcami turnieju są Arnaud TABONI i Romain DUBOST-CHAVRIER, którzy wygrali w finale kosztem pary złożonej z Johana BERGERONA i Idrissa GRAIDY. Nasi dwoje zwycięzców weekendu wygrywają w ten sposób zaproszenie VIP na nowy etap World Padel Tour w Monako, którego partnerem jest grupa HEAD.

Franck Binisti - Padel Magazine

Jerome Becasset

Jérôme Béasset jest Paquito Navarro zespołu Padel Magazine, Obraźliwy we wszystkich tematach świata Padel, wraca na wiele tematów z zawsze uważnym okiem.