Coraz więcej hoteli i kurortów na całym świecie zaczęło otwierać swoje drzwi na pola golfowe. padel a wybór tego właściwego, doskonale harmonizującego z tak ekskluzywnym kontekstem, jest kluczowy.

NX czerwiec 2024 r. 1

Połączenie padel i kurorty ugruntowuje swoją pozycję na całym świecie. Stosunkowo niskie koszty i ograniczona powierzchnia wymagana na działkę padel, nie mówiąc już o uzależnieniu, jakie ten sport wywołuje u osób w każdym wieku, są niewątpliwie ważnymi wyjaśnieniami tego zjawiska.

Ekspansja padel stoi teraz przed oczami wszystkich, nawet właścicieli najważniejszych i ekskluzywnych kurortów i hoteli na świecie, dla których decyzja o budowie nowych pól golfowych padel było dość proste: wystarczy pomyśleć, że na przestrzeni zajmowanej przez kort tenisowy można stworzyć aż trzy korty tenisowe padel, aby zrozumieć, jaka jest jedna z najpopularniejszych praktyk, która pozwala dziś tysiącom turystów bawić się na 20×10, nawet na wakacjach!

Zatem nawet w ośrodkach, w których nie było wystarczająco dużo miejsca ze względu na obecność innych obiektów sportowych, włączenie nowych boisk padel było zupełnie proste i naturalne.

Ale jak wybrać teren padel idealny na kurort? A na jakie aspekty warto zwrócić uwagę?

Każdy, kto ma zamiar zainwestować w padel należy zawsze mieć na uwadze trzy podstawowe elementy, które w przypadku hoteli i kurortów czy obiektów turystycznych nabierają jeszcze większej wartości i znaczenia: jakość, bezpieczeństwo i estetyka.

NX czerwiec 2024 r. 2

Jakość

Żaden zarządca kurortu nie chciałby działki padel który nie działa prawidłowo, nie mówiąc już o boisku, które po dwóch, trzech latach trzeba wymienić, a do tego ważny jest produkt najwyższej jakości.

W tym względzie nie sposób nie wspomnieć podstawy padel włókno szklane firmy NXPadel, którzy – co nie jest zaskoczeniem – są bohaterami najnowszej instalacji przy ul Klub Med Les Boucaniers, flagowy kurort Martyniki, gdzie około dwa miesiące temu znajdowało się aż 6 pól golfowych padel zostały zainstalowane w modelu N1A, najwyższym modelu NXPadel.

Kierując się chęcią wprowadzenia innowacji w branży, ta rewolucyjna włoska firma w rzeczywistości wynalazła na nowo wszystkie główne elementy dziedziny padel, zastępując klasyczną żelazną konstrukcję włókno szklane, szkło hartowane wg KomfortSzkło i sztuczną murawę Zero S. W tym celu skrupulatnie przestrzegał parametrów ustalonych przez IPF, aby zagwarantować doskonałe odbicie i grywalność, testując wszystko w laboratorium.

Pod względem konserwacji włókno szklane jest chemicznie odporne na rdzę, co sprawia, że ​​korty NX są wyjątkowe w tym sektorze i doskonale pozycjonują się na rynku takim jak kurorty, gdzie korty zewnętrzne (szczególnie blisko morza) są bardzo popularne.

NX czerwiec 2024 r. 3

Bezpieczeństwo

Wracając do aspektu bezpieczeństwa, dobrze jest rozróżnić konstrukcję z włókna szklanego od ComfortGlass, specjalnej mieszanki akrylowej, z której wykonane są korty NX. Pierwsza, będąca znacznie bardziej elastyczna i wytrzymała niż żelazo, oznacza, że ​​gdy zawodnik uderzy swoim ciałem w siatkę, skorzysta z doskonałej amortyzacji, co zapobiegnie kontuzjom czy bólom mięśni.

ComfortGlass ze swej strony jest, dzięki swojemu składowi, pierwszy kieliszek padel niezniszczalny i dlatego jest najbezpieczniejszą opcją w branży. To prawdziwy przełom dla graczy, instalatorów i, jak w tym przypadku, zarządców kurortów i turystów, którzy skorzystają z całkowicie pozbawionego ryzyka produktu dla swoich klientów.

NX czerwiec 2024 r. 4

Estetyka

I wreszcie kwestia estetyki. Hotele i kurorty to często ekskluzywne i awangardowe estetycznie środowiska, potrafiące już jednym spojrzeniem wzbudzić w swoich gościach poczucie dobrego samopoczucia, porządku i precyzji.

Ponownie z terenem NXPadel, jesteście bezpieczni: jak już wspomnieliśmy, fakt, że są one nierdzewne, jest niesamowitą zaletą, także i przede wszystkim z estetycznego punktu widzenia, a jeśli dodamy do tego fakt, że zarówno konstrukcja, do której zaprojektowano ComfortGlass, Być odporny na zarysowaniagwarantuje to jedynie estetyczny wygląd z upływem czasu. Ale to nie wszystko.

W kwietniu ubiegłego roku włoska firma uruchomiła swój najbardziej ambitny projekt: NXPadel Wybór, limitowana edycja kolekcji trzech sądów padel en włókno szklane z wyjątkową estetyką. W NX-iePadel Selection, trzy kultowe wykończenia ożywiają trzy modele tworzące tę kolekcję: David (marmur), Spectre (włókno węglowe), Timber (drewno), każdy z historią do opowiedzenia i każdy gotowy pobudzić i pobudzić najcenniejszą i ekskluzywną stronę tych, którzy potrafią się w niej rozpoznać.

Nie ma co ukrywać, że nie ma lepszego rozwiązania dla hotelu czy kurortu.

Czy będziesz kolejnym menadżerem hotelu, który rozważy otwarcie pól golfowych? padel w Twoim zakładzie? Po tym artykule masz w rękach kompletny przewodnik po wszystkich kluczowych aspektach udanego projektu!

Nie możemy się doczekać, żeby Cię odwiedzić!

Tagi