Z okazji Człowieka Padel Otwarte (pierwszy turniej World Padel Tour historii we Francji), odbyła się wystawa Twenty By Ten Padel Przeżyj WPT Toulouse od 17 do 19 czerwca!

Drugi obóz WPT zorganizowany przez Twenty By Ten po Madrycie w 2021 roku, który jest zgodny z kalendarzem zawodów zawodowych.

WPT CZŁOWIEK PADEL OPEN: Więcej niż udany pierwszy!

Historyczne wydarzenie dla padel francuski

To wydarzenie było wielkim sukcesem, ale przede wszystkim wspaniałym uczczeniem padel która dotrzymała wszystkich obietnic: stół skupiający najlepszych graczy na świecie, wyjątkowy poziom gry, szalona atmosfera z prawie 10 000 superdoładowanych fanów w ciągu ostatnich kilku dni, wysokiej jakości infrastruktura, wioska partnerska z najpiękniejszymi markami. .. wydarzenie godne największych turniejów WPT! Pomimo fali upałów, która w weekend finałowych etapów przyniosła ziarnko soli (do 40° w cieniu), możemy tylko pogratulować Robinowi Hazizie (dyrektorowi turnieju) i jego zespołowi tego pierwszego we Francji!

Model uczenia się

Stażyści Dwadzieścia na dziesięć mieli okazję uczestniczyć w ¼ oraz ½, które odbyły się w piątek i sobotę. W programie: najlepsze pary męskie i żeńskie na świecie! Potyczki mężczyzn pokazały spektakularne strzały i szalony poziom gry, a potyczki kobiet prezentowały grę nieco wolniejszą, ale tak przemyślaną i taktyczną. Dwa równie ciekawe style gry.

Fazy ​​gry omówione przez trenerów Twenty By Ten przed rozpoczęciem warsztatów szkoleniowych, aby nakreślić paralelę między teorią a praktyką.

La PADEL DOŚWIADCZENIE we wspaniałym kompleksie 4Padel Tuluza.

Klub referencyjny we Francji

Odtwarzacze 28 z całej Francji udał się do Tuluzy, aby doświadczyć Padel Doświadczenie !

Bardzo fajny klub ze świetnym zapleczem: 8 kortów krytych, 3 korty zewnętrzne, pro-shop i świetna restauracja.

Program szyty na miarę

Program : trening poranny, popołudniowy World Padel Tour !

12 godzin szkolenia padel intensywny, pod okiem zespołu edukacyjnego składającego się z 6 trenerów: Jérôme Schaeffer, Bastien Bott, Thierry Martinez, Michael Kuzaj, Wendy Barsotti i François Favier Coninck !

Kompletny program łączący różne dynamiczne warsztaty dotyczące obrony, ataku, analizy wideo, sytuacji meczowej, ustalania taktyki itp., prowadzony przez sześciu doświadczonych trenerów, z których każdy był w stanie przedstawić swój osobisty charakter i punkt widzenia różnych aspektów gry do poprawy.

Ten zespół dydaktyczny został utworzony w taki sposób, aby zapewnić tym 28 stażystom rzeczywistą wartość dodaną i pozwolić im zrobić krok naprzód w ich postępach, łącząc się z trenerami o różnych i uzupełniających się cechach: doświadczenie, młodość, współzawodnictwo, średniozaawansowany, jak również jako jeden z najlepszych graczy na francuskim torze: Wendy Barsotti (N°6 FR), który wniósł kobiecy charakter do tego zespołu i który był w stanie podzielić się z tymi graczami swoimi doświadczeniami z profesjonalnego toru!

Po-padel : czekają na Ciebie uroczystości i dobry humor!

Poza częścią sportową, co z dobrą atmosferą, jaka panowała w tej grupie przez cały pobyt! Nie zapominając o bardzo uroczystych wieczorach, które pozwoliły na stworzenie prawdziwego grona i wspaniałej atmosfery podczas tego pobytu. Program, który umożliwił uczestnikom postępy padel, ale także odkryć miasto Tuluzę, w szczególności miejsce, którego nie można przegapić: Terrasses de l'Atelier ze wspaniałą atmosferą. Nie ma nic lepszego, aby poznać ludzi i dobrze się bawić po intensywnych dniach takich jak te!

Wisienką na torcie: przybycie Alix Collombon na urodziny jednego z praktykantów

Okazja była idealna, by zadowolić jednego ze stażystów, który obchodził swoje 50. urodziny, Francka Fournolsa, bezwarunkowy fan padel !


Z inicjatywy najbliższych, Twenty By Ten zorganizowało mu wyjątkowy i uprzywilejowany moment: kolację z Alix Colombon, Franck numer 1 i WPT numer 22, a także godzina gry, podczas której mógł grać z nią przez dwadzieścia pięć minut i skorzystać z jej cennych rad, aby zastosować się w swojej grze. Skończyło się na czterdziestu minutach meczu, w którym Franck mógł zagrać seta u boku Alix, przeciwko jednemu z założycieli Twenty By Ten, Michaelowi Kuzajowi, oraz innemu stażyście z bardzo dobrym poziomem gry, Augustinowi Simonowi z Padel Arena !

To był wspaniały moment przeżyty przez Francka, który miał niepowtarzalną szansę zagrania seta u boku tego, który dominuje w padel Francuzka, która zaczyna wyrabiać sobie markę na torze WPT!

Wielkie podziękowania dla Alix za jego dobroć, prostotę i dyspozycyjność!

Ten etap Padel Doświadczenie dwudziestu na dziesięć x WPT Human Padel Open był więc sukcesem na wszystkich poziomach: atmosfera, poziom gry, zespół organizacyjno-szkoleniowy, szalone WPT itp. Wszystko po to, by przeżyć wyjątkowy moment i osiągnąć główny cel, będący istotą marki: stworzyć niezapomniane przeżycia sportowe i ludzkie.

Czy chcesz żyć? Padel Doświadczyć w najpiękniejszych klubach w Europie i zrobić krok do przodu w swoich postępach?

Spotkanie w dniu: https://twentybyten.com/stages-padel-experience/

Twenty By Ten oferuje również kursy grupowe szyte na miarę!

Jeśli chcesz udać się do jednego z najlepszych miejsc docelowych Padel we Francji lub Hiszpanii

ze znajomymi lub współpracownikami (minimum 8 osób):

Skontaktuj się z Julianem: julien@twentybyten.com / 07 66 39 75 87

Blanche Cretinon

Początkowo pociągał mnie tenis, chcę się nim zainteresować padel odkryć różne ukryte strony tego sportu. Dlatego zdecydowałem się dołączyć do zespołu Padel Magazine. Do zobaczenia wkrótce na terenie!