Le padel nadal zdobywa popularność na świecie i tym razem w centrum uwagi znajduje się kontynent afrykański. Afryka, aw szczególności Maroko i miasto Agadir, które wkrótce powita swój pierwszy klub padel.

Cztery zewnętrzne tory i dekoracja „fabryczna”.

Klub "Padel Fabryka” ma duże ambicje. Znajdujący się w centrum Agadiru klub obejmuje 4 tory zewnętrzne (z wykładziną najnowszej generacji), strefę klubową (ze strefą relaksacyjną z telewizorem, bilardem, rzutkami, salonem gier itp.) oraz kawiarnię/restaurację, strefę „sklepu” z sprzedaż sprzętu padel a także panoramiczny taras, na którym w pełnym relaksie iw słońcu można oglądać mecze na czterech kortach.Klub zamierza stworzyć prawdziwą „przestrzeń do życia” z przyjazną i rodzinną atmosferą.

Otwarte codziennie od 9:23 do XNUMX:XNUMX miejsce zachwyci miłośników padel i ciekawi, kto na pewno znajdzie tam swoje konto!

Ponadto ten klub będzie miał dekorację typu „Factory”, która jest równie prosta, co dziwaczna, z inkrustowanymi metkami wszędzie, a także z recyklingu sprzętu przemysłowego, tworząc raczej niepowtarzalną atmosferę.

Sprawa rodzinna!

U źródeł tego projektu leżała rodzina Benzekri: w tym przypadku Nacer, Ismail i Othmane, którzy wpadli na wspaniały pomysł stworzenia pierwszego klubu padel miasta Agadiru.

Padel Zdjęcie fabryczne kuzynów z przodu

Podobnie jak ich związek, to włókno „rodzinne” będzie sercem tego projektu i tego klubu. Aby dowiedzieć się więcej o genezie klubu, został przeprowadzony miły wywiad z Nacerem Benzekrim, który zostanie opublikowany w najbliższych dniach.

z otwarcie zaplanowane na styczeń 2023 r, klub dopracowuje ostatnie szczegóły przed rozpoczęciem meczu. Więc jeśli przejeżdżasz przez Maroko lub miasto Agadir, nie wahaj się rzucić okiem!

Odnaleźć Padel Fabryka w sieciach:

Facebook : Padel Fabryka Agadir | agadir | Facebook

Instagram : Padel Fabryka (@padelfactoryagadir) • Zdjęcia i filmy na Instagramie

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.