Padel First, klub w Genewie, był pierwszym szwajcarskim klubem, który rozpoczął przygodę National Padel Cup na bardzo „caliente” scenie. Wróć do tego klubu silnego w ambicjach.

[src googlemap = ”„Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″]

Duży etap Krajowego Pucharu Padela

Etap Krajowego Pucharu Padel został zatem rozegrany w Padel First, w siedzibie Country Club w Genewie z halowym kortem tenisowym 2. Podstawy 2 nowego klubu padel Vernier nie były jeszcze w pełni gotowe.

"Turniej przebiegał bardzo dobrze, atmosfera była dobra, ludzie dobrze się bawili, widzieliśmy dobre mecze i wiele świetnych remisów, odsłaniając mecze intensywne.„Wyjaśnia Aurélien Clergue, francuską emigrantkę w Szwajcarii.

Mistrzowie Szwajcarii Pipo Conde i Angel Ingles, jedna z najlepszych par szwajcarskich, z niecierpliwością oczekiwali na ten etap. W końcu postanowili nie grać razem, co zamazałoby karty.

Angel Ingles wygrał także turniej mężczyzn z Alainem Ntamagiem, rosnącym tenisistą. padelolśniewający istic. Niefortunni finaliści dla mężczyzn: Aurélien Clergue i Jordan Kilian.

Mieszanka była bardzo uzależniona. Paola de Angelis / Aurélien Clergue pokonała Sylviane Jordan i Federico Conde.

Padel First kontynuuje rozwój

Utworzone w 2013 przez 2 Associates, Enrique Jiménez i Justine Melero Rauscher w końcu zrealizowali swoje marzenie: Buduj kluby Padel.

Trzeba powiedzieć, że dla Justine jest to historia wokół Padla, która ma swoje korzenie w jego wakacjach językowych w Hiszpanii. Uświadomi sobie również zakończenie studiów w Hotel School w Lozannie, dokumentację dotyczącą „wprowadzenia Padela w Szwajcarii”, a także poślubi hiszpańskiego. Drogi wydawały się prowadzić prosto do przygody Padel.

Enrique Jiménez jako pierwszy uruchomił firmę Padel 100% Swiss: Padel First. Jego przygoda zaczyna się w 2012 w Geneva Country Club, zanim dołącza do niej Justine. Ten poszukiwacz przygód widział kraj, szczególnie w kontekście jego misji humanitarnych jako kierownik finansowy, HR lub administrator MSF (Médecins Sans Frontières).

Dzisiaj Padel First to odtwarzacze padel 500.

Padel First ma nadzieję, że wkrótce będzie mógł oferować inne boiska Padel w Geneva Country Club.

Do tego czasu gracze Padel mogli wypróbować w Vernier Tennis Club z dodatkowymi kortami Padel 2.

Padel pierwszej Genewy

Aby zobaczyć więcej zdjęć:

https://www.facebook.com/nationalpadelcup/photos/?tab=album&album_id=1756452127950850

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.