Padel Horizon, paryski klub położony na wschód od Paryża (Vincennes) wprowadza swoje oferty i nowe produkty na rok 2017. Od padel i nową stronę na Facebooku, squash z byłym francuskim numerem 1 z padel i kursy padel z nie mniej znanym: Mathieu Lapouge.

Poszukiwanie partnerów

Dołącz do grupy na Facebooku „Horyzont Padela szuka partnerów”.
System przynosi obecnie owoce dzięki wielu elementom na swoim koncie. Im więcej jesteś, tym bardziej będzie to skuteczne. Każde zamieszczone ogłoszenie pozwala na kontakt z graczami, a tym samym na organizację rozgrywek.

Klasy grupowe squasha

Lekcje squasha zostaną wznowione w styczniu. Zawsze w poniedziałkowe wieczory, sesje 1h45 z John Elstob (były Francuz nr 1 i trener zespołu Francji), otwarty dla wszystkich, według grup poziomów. Dynamiczne sesje skoncentrowane na twoich potrzebach.

Padel lekcji grupowych

Przyjdź i rozwijaj swój ulubiony sport z najlepszymi nauczycielami w regionie. Sesje zbiorowe po 2 godziny (4 na pole), składające się z jednej godziny lekcji i jednej godziny bezpłatnych ćwiczeń lub nawet lekcji indywidualnych. Wybierz formułę, która Ci odpowiada.
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.