Padel Horizon, paryski klub na wschód od Paryża (Vincennes), wprowadza na rynek swoje oferty i nowy 2017. Padel i nowa strona na Facebooku, squash z byłym francuskim padlem 1 i lekcje padla z nie mniej znanym: Mathieu Lapouge.

Wyszukiwanie partnerów

Dołącz do grupy na Facebooku „Horyzont Padela szuka partnerów”.
System przynosi teraz wiele owoców. Im bardziej będziesz, tym bardziej będzie skuteczny. Każda zamieszczona reklama pozwala nam kontaktować się z graczami, a tym samym organizować imprezy.

Klasy grupowe squasha

Sądy do squasha są wznawiane już w styczniu. Zawsze w poniedziałkowe wieczory sesje 1h45 z John Elstob (były francuski N ° 1 i trener zespołu Francji), otwarty dla wszystkich, według grup poziomów. Dynamiczne sesje skoncentrowane na twoich potrzebach.

Padel lekcji grupowych

Przyjdź do przodu w swoim ulubionym sporcie z najlepszymi nauczycielami w regionie. Sesje grupowe 2h (4 na dziedzinę), składające się z jednej godziny zajęć i jednej godziny bezpłatnych ćwiczeń, lub na lekcjach prywatnych. Wybierz formułę, która Ci odpowiada.
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.