[src googlemap = ”„Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″]

Padel Horizon „gotowy na Rolanda”

Zespół Padel Horizon, w skład którego wchodzą Jean-Baptiste Piette, Pierre-Nima Sanaei i Vincent Albert, widzi życie padel na całym obszarze Paryża dzięki temu nowemu centrum padel w regionie paryskim, a nawet dla purystów ”pierwsze prawdziwe centrum ”...

To prawda, że ​​dzięki kortom Padel 5, w tym 1 panoramiczny i mini Padel, Padel Horizon jest jedynym ośrodkiem w regionie Paryża, który oferuje tak ważny sprzęt Padel.

Padel Horizon wyraźnie pokazuje swoje zamiary w tym bardzo Padelistycznym środowisku. Nie zapominajmy, że jest też squash i badminton. O co więcej można prosić miłośników piłki?

To centrum halowe zostanie oficjalnie otwarte w poniedziałek 18 maja, dzień przed kwalifikacjami Rolanda Garrosa. Nie mogliśmy zrobić lepiej pod względem czasu.

Ponadto musimy wierzyć, że szansa ma się dobrze, odkąd założyciel Padel Horizon, Jean Baptiste Piette wyjaśnia nam dokładnie, że „centrum miało zostać otwarte później, Ich praca się opłaciła i szybciej niż oczekiwano. Dobrze

"PARYŻ BEZ WYJĄTKU"

Geograficznie paryżanie nie będą mieli usprawiedliwienia, ponieważ centrum znajduje się kilka minut od RER Fontenay-sous-bois i około 20 minut spacerem od dworca Gare de Lyon.

Pamiętaj również, że jest to centrum wewnętrzne z polem na zewnątrz. Kompleks sportowy będzie także oferował sale na seminaria.

Stawki degresywne

Im więcej grasz, tym mniej kosztuje. Taka jest polityka Padel Horizon House. Policz od 8 € do 12 € za rezerwację i za osobę. Pierre-Nima Sanaei, jeden z głównych menedżerów klubu, podkreśla ducha „partnerzy„Dzięki rocznej karcie 10 oferującej szereg korzyści.

Dobre wieści nigdy nie nadejdą same: na zachód od Paryża wkrótce będzie centrum Padel z Bois d'Arcy i polami 6 ... Ale obiecałem, że porozmawiamy o tym ponownie ...

Franck Binisti - Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.