[src googlemap = ”„Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″]

Padel Horizon „gotowy na Rolanda”

Zespół Padel Horizon, w skład którego wchodzą Jean-Baptiste Piette, Pierre-Nima Sanaei i Vincent Albert, widzi życie w padel w całym regionie Paryża dzięki temu nowemu padel w regionie paryskim, a nawet dla purystów „pierwsze prawdziwe centrum ”...

Prawdą jest, że dzięki 5 padel w tym 1 panoramiczny i mini padel, Padel Horizon to jedyne centrum w regionie paryskim, które oferuje sprzęt padel bardzo ważne.

Padel Horizon wyraźnie pokazuje w tym swoje intencje padelistic. Nie zapominajmy, że jest też squash i badminton. O co więcej mogą prosić miłośnicy balu?

To kryte centrum oficjalnie otwiera swoje podwoje w poniedziałek, 18 maja, dzień przed kwalifikacjami Rolanda Garrosa. Nie mogliśmy zrobić lepiej pod względem czasu.

Ponadto musimy wierzyć, że szansa działa dobrze od czasu założyciela Padel Horizon, Jean Baptiste Piette wyjaśnia nam dokładnie, że „centrum miało zostać otwarte później, Ich praca się opłaciła i szybciej niż oczekiwano. Dobrze

"PARYŻ BEZ WYPOWIEDZI"

Geograficznie paryżanie nie będą mieli usprawiedliwienia, ponieważ centrum znajduje się kilka minut od RER Fontenay-sous-bois i około 20 minut spacerem od dworca Gare de Lyon.

Pamiętaj również, że jest to centrum wewnętrzne z polem na zewnątrz. Kompleks sportowy będzie także oferował sale na seminaria.

Stawki degresywne

Im więcej grasz, tym mniej to kosztuje. Taka jest polityka domu Padel Horyzont. Policz od 8 do 12 € za rezerwację i na osobę. Pierre-Nima Sanaei, jeden z głównych menedżerów klubu, podkreśla, że ​​„partnerzy„Dzięki rocznej karcie 10 oferującej szereg korzyści.

Dobre wieści nigdy nie nadejdą same: na zachód od Paryża wkrótce będzie centrum Padel z Bois d'Arcy i polami 6 ... Ale obiecałem, że porozmawiamy o tym ponownie ...

Franck Binisti - Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.