Padel Dom: nowe centrum padel kto chce zrewolucjonizować Cenon!

Historia Padel House zaczyna się, gdy Jeremy i Guillaume szukają miejsca do zabawy w Bordeaux. Mimo to szybko się zorientowali dość duża oferta, że trudno jest znaleźć dostępny utwór. Żartobliwie mówią do siebie: „Dlaczego nie otworzyć własnego centrum padel ? " Pomysł ten, zrodzony z prostej rozmowy między przyjaciółmi, szybko przerodził się w ambitny projekt.

W tworzeniu wspierani są Jeremy Fortinon i Guillaume Cosnard Padel House autorstwa dwóch innych przyjaciół z dzieciństwa: Clementa Lepota i Nicolasa Mestre. Łącząc pracę, całą swoją determinację i pasję wkładają w realizację swojego marzenia.

Pięć krytych torów i liczne atrakcje

Na powierzchni 2000 m², Padel House oferuje pięć utworów padel kryty, z możliwością noclegu w Domu Klubowym na chwilę serdeczności po meczu. Padel Dom nie jest zadowolony padel, ale oferuje także przestrzeń dla miłośników gry w pétanque i Mölkky.

De plus Padel House będzie oferował turnieje i zajęcia firmowe team building.

Oferta praktyk

Margaux Randjbar, inżynier z wykształcenia, który został trenerem padel od 2019 roku pełni funkcję dyrektora sportowego Padel Dom. Należy do francuskiej Top 30, oferuje lekcje indywidualne i grupowe, dostosowane do wszystkich poziomów (odpoczynek do zawodów) i wieku, a dla zainteresowanych: szkolenie padel na Kanary jest nadal możliwe.

Padel House organizuje wszelkiego rodzaju turnieje, otwarte dla wszystkich odbiorców, od rekreacji po zawody. Ponadto szkoła im padel przyjmuje dzieci/nastolatków w wieku od 5 do 18 lat w środowe popołudnia, oferując niepowtarzalną okazję do rozwijania swoich umiejętności i pasji do tego sportu.

Powrót do sportu

Z okazji jego otwarcia, Padel Dom zorganizowany Impreza Otwarcia które odbyło się w sobotę 23 września. Aby ożywić zawodników, jeden z menadżerów poprowadził set DJ-ski z transmisją meczu rugby Republika Południowej Afryki – Irlandia, z cateringiem i tawerną na miejscu.

Nie można tego przegapić: klub oferuje obecnie specjalną ofertę na powrót do szkoły ze stawką poza szczytem w tygodniu od 9:18 do 12:15 oraz w weekendy za jedyne XNUMX euro zamiast XNUMX euro.

Możesz teraz odkryć Padel Dom! Po więcej informacji :

  • odwiedź stronę www.padelhousefrance.net
  • lub na Instagramie @padelfrancja domowa
  • lub Facebook @padeldom.

Publié par
Gwenaelle Souyri
tagi: Padel dom