Padel Marsylia chce pójść dalej w rozwoju padla w tym pięknym parku o powierzchni 3. Skoncentruj się na tym klubie Padel w dystrykcie 11e w Marsylii.

[src googlemap = ”„Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″]

Najpierw strona: w centrum parku 3 hektarów w obrębie Tennis Park Klub Padel znajduje się w samym sercu Marsylii 11, po prostu w miejscu, które nie może pozostać obojętne.

Restauracja w środku parku jest wisienką na torcie, dobrze jesz i pijesz.

„Ambicja pójścia dalej”

Virginie Gala, kierownik Padel Marsylia, chce pójść dalej w rozwoju Padel Marsylia:Boiska do wiosłowania 2 czasami nie wystarczą, aby powitać graczy i zaoferować rywalizacje z większą liczbą osób".

Z kortami tenisowymi 11, basenem 25, boiskiem do piłki nożnej, plażowym kortem tenisowym, kręgielnią, salą do ćwiczeń i restauracją Seven 7 Park istnieje duża szansa, że ​​przyjedziesz tylko dla padla. Jednak ten sport zajmuje coraz więcej tego miejsca w tym centrum sportowym.

"Padel jest właśnie rodzajem sportu, który oddycha atmosferą, którą chcemy na tej stronie„Mówi Virginie.

Właśnie dlatego klub Padel ma ambicję dodać 2 dodatkowe boiska do padla, a tym samym podwoić swoją infrastrukturę. "Mamy przestrzeń, mamy pragnienie, ale musimy poczekać, aby zatwierdzić taki projekt”. Ponieważ zbudowanie gruntu wymaga prac ziemnych i płyty, a ziemia jest dziś dziewicą instalacji.

Miesiąc lipca bardzo padel

Klub Padel Marsylia oferuje inicjowanie lekcji w grupach dla dorosłych, rozwój, rywalizację w ciągu dnia i wieczorem. Ale w lipcu będzie to miesiąc dzieci, w tym ustanowienie staży dla dzieci.

9 i 10 Lipiec, sankcjonowany turniej jest również planowany. Wszystko do twoich planów!

Franck Binisti - Padel Magazine

 

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.