Padel Occitanie z przyjemnością ogłasza organizację weekendu turniejów padel w dniach 8 i 9 czerwca 2024 r. Wydarzenie sportowe odbędzie się w klubie zlokalizowanym przy 6 Impasse Georges Courteline w Montauban.

8 i 9 czerwca weekend sportowy

Dzień w sobotę 8 będzie poświęcony turniejowi P250, skupiającym graczy na dobrym poziomie. Turniej P250 rozpocznie się rano o godzinie 8:30, a pod koniec popołudnia odbędą się kwalifikacje do P500. W niedzielę 9-go przyszedł czas na P500, turniej na wyższym poziomie, który zapowiada spektakularne mecze.

Cecha szczególna tej edycji: finaliści sobotniego wyścigu P250 otrzymają miejsce na wyścig P500 w niedzielę.

Zapisy na te turnieje są już otwarte i można ich dokonać poprzez aplikację Padel Occitanie, telefonicznie pod numerem 05 63 91 89 34 lub bezpośrednio w recepcji klubu.

Przyjazny klub, w którym można odpocząć

Pomiędzy dwoma meczami uczestnicy i ich towarzysze będą mogli cieszyć się domem klubowym Padel Oksytania. Przyjazna przestrzeń, w której można ugasić pragnienie, zajadać się napojami, przekąskami i smakołykami przekąski.

Hołd dla Philippe’a Chaumerliaca

Chcielibyśmy wykorzystać ten weekend, aby złożyć hołd Philippe'owi Chaumerliacowi, prezesowi komisji tenisowej, który zmarł w zeszłym miesiącu. Philippe był wielkim wsparciem dla naszego klubu i będzie nam go bardzo brakować.

Kontakt

Klub Padel Occitanie
Telefon: 05 63 91 89 34
Strona WWW: https://padeloccitanie.com/
Adres: 6 Impasse Georges Courteline, 82000 Montauban