Padel Passion Tour to nowy tor Padel w Paryżu, który ma swoje korzenie w Servon Club (Au Parkfutbol) z super boiskiem, które, miejmy nadzieję, sprawi, że małe dzieci w tym centrum.

Bardzo profesjonalna organizacja

Zanim przejdziemy dalej i porozmawiamy o exploitach niektórych par, porozmawiajmy o globalnej organizacji. W konkursie zgrupowano kategorie 3 u mężczyzn, kategorię 1 dla kobiet i kategorię mieszaną 1. Podczas dni 3 Servon był centrum paryskiego padla z organizatorami 3 (Sébastien Ruiz, Loïc Lepanse i Sylvain Jimenez), którzy wykonali wiele pracy.

To była profesjonalna praca, a zawodnicy byli bardzo rozpieszczeni. Po zarejestrowaniu się w turnieju gracze są w pełni wspierani grillem na słońcu i prezentami dla wszystkich graczy. To na pewno chcemy wrócić!

Przebieg zawodów

Padel Passion jest pierwszą organizacją, która zorganizowała turniej mieszany na swoich etapach. I to jest sukces. W fazach Mixed Chick Anne-Sophie i Patrick wyróżnili się zwycięstwem 3, a 3 przegrał we wszystkim i na wszystko. Inny zespół wyróżnił się tym, że nie zaznaczył żadnej gry, ale nie powiemy więcej, ponieważ ta para oświeciła nas wszystkim swoim uśmiechem i dobrym nastrojem. Hiszpańska para z Malagi Juan ma Espinosa i Laura Perez kwalifikuje się, ale przegra w półfinale na Pauline Renvoisé i Franck Binisti. W finale turnieju mieszanego miejscowi wygrywają remis ostatniego seta.

Po mieszanych kurach pojawia się kategoria środkowa złożona z zespołów 4. Damien neron i Maxime Angilbert uważani za początkujących jedną z pośrednich kur wyjdą zwycięzcy. Przegrają w półfinale.

W kategorii ekspertów para Lepanse / Ruiz wygrywa finał z parą Seine-and-Marne Cyril Theunynck i Frédéric Burelli. specjalna wzmianka o drużynie z Amiens (Éric Quillet / Benjamin Kosir), która dotrze do półfinałów.

Zespół Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.