Padel Passion Tour to nowy paryski tor padel który ma swoje korzenie w klubie Servon (Au Parkfutbol) ze swoim wielkim boiskiem, które miejmy nadzieję uczyni dzieci w tym ośrodku.

Bardzo profesjonalna organizacja

Zanim przejdziemy dalej i porozmawiamy o exploitach niektórych par, porozmawiajmy o globalnej organizacji. W konkursie zgrupowano kategorie 3 u mężczyzn, kategorię 1 dla kobiet i kategorię mieszaną 1. Podczas dni 3 Servon był centrum paryskiego padla z organizatorami 3 (Sébastien Ruiz, Loïc Lepanse i Sylvain Jimenez), którzy wykonali wiele pracy.

To była profesjonalna praca, a zawodnicy byli bardzo rozpieszczeni. Po zarejestrowaniu się w turnieju gracze są w pełni wspierani grillem na słońcu i prezentami dla wszystkich graczy. To na pewno chcemy wrócić!

 Przebieg zawodów

Padel Passion jest pierwszą organizacją, która na swoich etapach utworzyła turniej mieszany. I to jest sukces. W mieszanych fazach grupowych Anne-Sophie i Patrick wyróżnili się 3 zwycięstwami i 3 przegranymi meczami. Inny zespół wyróżniał się tym, że nie strzelił żadnego gola, ale nie powiemy więcej, bo ta para przez cały weekend rozświetlała swoim uśmiechem i dobrym humorem. Hiszpańska para z Malagi Juan ma Espinosa i Laura Perez kwalifikuje się, ale w półfinale przegra z Pauline Renvoisé i Franck Binisti. W finale turnieju mieszanego miejscowi wygrają w tie-breaku ostatniego seta.

Po samicach mieszanych następuje kategoria pośrednia mężczyzn, składająca się z 4 drużyn. Damien Neron i Maxime Angilbert uważali, że początkujący gracze z jednego z pośrednich basenów wygrają. Przegrają w półfinale.

W kategorii ekspertów para Lepanse / Ruiz wygrała finał z parą Seine-et-Marnaise Cyril Theunynck i Frédéric Burelli. specjalne wyróżnienie zespołu z Amiens (Éric Quillet / Benjamin Kosir), któremu uda się awansować do półfinału.

Zespół Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.