Padel-Point, marka należąca do Tennis-Point, firmy SIGNA Sports United, ma przyjemność ogłosić wprowadzenie na rynek modelu Cupra Padel Point Tour we Francji. Jest to pierwsza podróżnicza impreza tego stylu we Francji, która obejmuje 11 etapów po 4 turnieje między kwietniem a wrześniem 2022 roku. Ta trasa ma stać się obowiązkowym punktem we Francji, a w niedalekiej przyszłości stać się najważniejszym obiegiem turniejowym Padel Europejski entuzjasta.

CUPRA zadebiutowała na terenie padel w 2019 roku stając się sponsorem premium we wszystkich oficjalnych zawodach WPT, ale także sponsorem głównym Międzynarodowej Federacji Padel (FIP). Młoda marka niekonwencjonalnych samochodów z radością wspiera CUPRA Padel-Point Tour jako główny sponsor wydarzenia.

"Le Padel stale się rozwija, podobnie jak CUPRA. Wierzymy w potencjał tego sportu, zwłaszcza we Francji, a połączenie sił przyczyni się do jego popularności. Dlatego dzisiaj z dumą współpracujemy Padel-Point i wesprzyj CUPRA Padel-Point Tour” powiedział Robert Breschkow, dyrektor CUPRA France.

Cupra padel data wieży 2022

Christian Miele, założyciel i dyrektor Tennis Point "Le Padel to jeden z najszybciej rozwijających się sportów na świecie, w który gra 18 milionów ludzi. Cieszymy się, że możemy pomóc zwiększyć udział we Francji, tworząc wyjątkowe wydarzenie, w którym amatorzy mogą poczuć atmosferę profesjonalnego turnieju. Mamy nadzieję, że zobaczymy dużą społeczność Padel po turnieju".

Pierwsze wydarzenie odbędzie się w klubie CASA PADEL, 22 i 23 kwietnia. Trasę zakończy duża impreza w klubie Les PYRAMIDES, prywatnym klubie z największą liczbą boisk piłkarskich. Padel poza Paryżem, dostępny dla wszystkich od 16 do 18 września. Cupra Padel-Point Tour będzie prawdziwym przeżyciem dla wszystkich uczestników. Podczas każdego wydarzenia odbędzie się wiele atrakcji: spotkania z profesjonalnymi zawodnikami, testowanie nowości na boisku oraz nietypowe imprezy.

Uczestnicy turnieju będą musieli zarejestrować się przez stronę Cupra Padel-Point Tour : www.kuprapadelpointtour.com, mogą pobrać aplikację wydarzenia, w której znajdą wszystkie niezbędne informacje, a także wszystkie aktywności i zdjęcia.

O Padel-Point

Padel-Point to młoda, rozwijająca się marka należąca do Tennis-Point, z siedzibą w Herzebrock-Clarholz, niedaleko Gütersloh w Niemczech. Tennis-Point jest spółką zależną Signa Sports United, platformy technologicznej i światowego lidera w sprzedaży artykułów tenisowych online.

Specjalizuje się w sprzedaży artykułów firmy padel w kolejce, Padel-Point oprócz głównych marek sportowych sprzedaje marki znanych producentów. Obecnie, Padel-Point prowadzi 6 sklepów internetowych w Niemczech, Hiszpanii, Francji, Szwecji i na arenie międzynarodowej (.com) oraz padel po niemiecku : padel-point.de.

O CUPRA

CUPRA to niekonwencjonalna marka challenger, która łączy emocje, elektryfikację i wydajność, aby inspirować świat. Uruchomiona w 2018 roku CUPRA ma teraz własną siedzibę i warsztat samochodów wyścigowych w Martorell (Barcelona). Do tego dochodzi sieć dedykowanych punktów sprzedaży na całym świecie. Marka jest oficjalnym partnerem motoryzacyjnym i mobilnościowym FC Barcelona, ​​głównego sponsora World Padel Tour oraz oficjalnym sponsorem eSports Club Finetwork KOI.

Współpracując z takimi markami jak Primavera Sound i De Antonio Yachts, stworzyła uniwersum stylu życia CUPRA. Plemię CUPRA składa się z zespołu ambasadorów, którzy chcą wprowadzać zmiany. Jego członkami są między innymi niemiecki bramkarz Marc ter Stegen; Alexia Putellas, Złotą Piłkę i zdobywczyni nagrody FIFA dla najlepszego piłkarza; oraz złoci medaliści olimpijscy Adam Peaty, Melvin Richardson i Saul Craviotto.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.