W 2019 r. Po raz drugi prośba o padel przewyższa prośbę o squash we Francji w google. To Romain Taupin z Padelonomics który przywołał tę bardzo interesującą informację o stanie słowa padel w sieci.

Od 12 do 18 sierpnia 2018 r .: Pierwszy alert dla żądania squasha co zostało złapane przez żądanie padel. W tej chwili wysłaliśmy ci te informacje. Ale historia nie powie, że squash przejmie później.

I będziemy musieli poczekać do 26 maja 2019 r., Aby zobaczyć padel obok słowa squash w Google. Początek bardzo dobrego okresu dla padla, który kontynuuje trend wzrostowy w Internecie, podczas gdy słowo squash wydaje się wykazywać tendencję spadkową od 2015 roku.

Jeśli niekoniecznie istnieje związek między tymi dwoma sportami, widzimy, że „padel” zajmuje coraz więcej miejsc w sieci.

Prośba o squash nie dała ostatniego tchu. wręcz przeciwnie: od października ubiegłego roku prośba jest ponownie przed prośbą Padel.

Ale możemy wyczuć, że żądanie padla rośnie.

Dwa regiony francuskie mają również pierwszeństwo przed wnioskiem o squash:

  • Nord-Pas-de-Calais
  • Langwedocja-Rousillon

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.