Jeśli jesteś sam w Walentynki, być może zorganizowanie małej gry w padla może pozwolić ci poznać swoją bratnią duszę!

Wiele osób szczególnie docenia padel za to, że jest to sport bardziej towarzyski niż zajęcia indywidualne. To sprawia, że ​​możemy się dobrze bawić na torze z ludźmi na każdym poziomie szczególnie nadaje się na spotkania, A szczególnie na romantyczne spotkania.

Tak więc podczas World Padel Tour wokół stoków powstało kilka par. Sanyo Gutierrez i jego żona Valeria Pavon , były zawodowy gracz, poznany przez Padel. W młodszym pokoleniu możemy mówić o sielance między Agustin Tapia i Nicole Traviesa, Można nawet grać w padla na poziomie profesjonalnym jako para Patty Llaguno i Eli Amatriain, która dzielą się szlakiem od ponad 8 lat.

Również we Francji jest wielu graczy Padel, którzy są w związku z innymi graczami, co pozwala im w szczególności spędzają razem weekendy na turniejach, ciesząc się wspólną pasją, Pomyśl o tym, jeśli grasz w padla i jesteś sam w ten walentynkowy wieczór!

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!