Podziel się doświadczeniem padla podczas interaktywnego pokazu i szerzej w społeczności online, oto najnowsze odkrycie od graczy „Paquito” Navarro i Pedro „Peter” Alonso stojących za koncepcją Padel Trotters (światowy ranking padel 4 tower i 35).

Część program oparty jest na wyzwanie dla dwóch drużyn i zawodników 4 w różnych sytuacjach. Publiczność jest zaproszona do udziału i każdy lubi arsenał niemożliwych ujęć i talenty artystów na ziemi ... „trottady” podążają za sobą i widz marzy!

wiosło globtroterów

Podobnie jak w cyrku i na najlepszych koncertach, kilka szczęśliwych ludzi jest zaproszonych do wejścia na scenę i znalezienia się obok swoich idoli, przekształconych w showmana z padla przy okazji wyjątkowego show i „dobrego ducha”.

łopatkowe trotters-Francja-HiszpaniaAby ustawić nastrój, Paquito i Peter najwyraźniej nie poradziliby sobie bez MC „El Negro”, oficjalnego mówcy WPT od wielu lat, teraz przekształconego w piłkę nożną.

Drugi aspekt Padel Trotters jest społecznościowy i połączony: dzięki temu wszyscy gracze mają możliwość umieszczenia online i swoich ciosów, ich szaleństwa w sieciach społecznościowych.

Precyzyjne ujęcia, amortyzowane, retro, wycieczki, choreografie i kombinacje, wyzwania ... zasoby fanów, którzy chcą wykazać swoje umiejętności rakietowe, są nieograniczone.

Podczas pierwszego występu w Marbelli w sierpniu 2016 Peterowi i Paquito towarzyszyli Juan Lebrón i Ernesto Moreno, hiszpańscy gracze 50 wpt. Inni gracze z pewnością dołączą do trupy Padel Trotters, aby bronić wartości i działań społecznych dużych organizacji pozarządowych, partnerów projektu.

Padel Mag i Padel Buzz transmitują informacje ... Twoim zadaniem jest opublikowanie pierwszego francuskiego #trottada w sieciach społecznościowych!

Jean-Marc Herard - Padel Buzz - Padel Magazine

logo-łopatkowe trottersPadel Trotters online:

https://www.facebook.com/PadelTrotters.Oficial/

https://twitter.com/PadelTrotters @paquito_navarro @peteralonsomar

https://www.youtube.com/channel/UCKRPjPme0V6kyKttBtqN0_A

https://www.instagram.com/padeltrotters/

Jean-Marc Herard

Jean-Marc Herard jest kronikarzem Padel Magazine na arenie międzynarodowej. Mieszkaniec Barcelony oferuje nam bardziej międzynarodową wizję padla, szczególnie dzięki swojej kolumnie Padel Buzz. JMH to skaner światowego padla.