Podziel się doświadczeniem padel podczas interaktywnego pokazu, a szerzej wokół społeczności internetowej, oto najnowsze odkrycie graczy „Paquito” Navarro i Pedro „Peter” Alonso u początków koncepcji Padel Kłusaki (ranking world padel tour 4 i 35).

 Część program oparty jest na wyzwanie dla dwóch drużyn i zawodników 4 w różnych sytuacjach. Publiczność jest zaproszona do udziału i każdy lubi arsenał niemożliwych ujęć i talenty artystów na ziemi ... „trottady” podążają za sobą i widz marzy!

wiosło globtroterów

Podobnie jak w cyrku i na najlepszych koncertach, niektórzy szczęśliwcy wybrani są zapraszani na scenę i ramię w ramię ze swoimi idolami, zamienionymi w showmanów padel z okazji wyjątkowego i „dobrego ducha” pokazu.

łopatkowe trotters-Francja-HiszpaniaAby ustawić nastrój, Paquito i Peter najwyraźniej nie poradziliby sobie bez MC „El Negro”, oficjalnego mówcy WPT od wielu lat, teraz przekształconego w piłkę nożną.

Po drugiej stronie Padel Trotters chce być społeczny i połączony: dzięki temu wszyscy gracze mają możliwość umieszczenia online i swoich ruchów, swojego szaleństwa na portalach społecznościowych.

Precyzyjne ujęcia, amortyzowane, retro, wycieczki, choreografie i kombinacje, wyzwania ... zasoby fanów chcących wykazać się swoimi umiejętnościami są nieograniczone.

Podczas pierwszego występu w Marbelli w sierpniu 2016 Peterowi i Paquito towarzyszyli Juan Lebrón i Ernesto Moreno, hiszpańscy gracze 50 wpt. Inni gracze z pewnością dołączą do trupy Padel Trotters, aby bronić wartości i działań społecznych dużych organizacji pozarządowych, partnerów projektu.

Padel Mag i Padel Buzz transmitują informacje ... Twoim zadaniem jest opublikowanie pierwszego francuskiego #trottada w sieciach społecznościowych!

Jean-Marc Herard - Padel Buzz - Padel Magazine

logo-łopatkowe trottersPadel Trotters online:

https://www.facebook.com/PadelTrotters.Oficial/

https://twitter.com/PadelTrotters @paquito_navarro @peteralonsomar

https://www.youtube.com/channel/UCKRPjPme0V6kyKttBtqN0_A

https://www.instagram.com/padeltrotters/

Jean-Marc Herard

Jean-Marc Herard jest kronikarzem Padel Magazine międzynarodowo. Barcelona oferuje nam bardziej międzynarodową wizję padel w tym jego kronikę Padel Brzęczeć. JMH jest skanerem padel Świat.