Padel Magazine - Ostatnie zdjęcia Juana Martina Diasa i Fernando Belasteguina mogą nas sceptycznie podchodzić do kontynuacji ich kariery ... Podczas turnieju WPT w Barcelonie pod nazwą Barcelona Open Estrella Damm, numer jeden na świecie odpowiedział na nasze obawy przez cudowne zwycięstwo nad ścigającymi w światowych rankingach Mieres i Lima.

Wygrali tytuł 11e w Barcelonie podczas prezentacji 12 przeciwko głównym rywalom, Juanowi Mieresowi i Pablo Limie.

Cóż za zwycięstwo po tym, jak w grudniu został zmuszony do utraty finału Madrid Masters.

Podeszwy stóp i problemy z kolanami są, miejmy nadzieję, za nami, na niezwykły koncert z Belą i „el papa” (papież), który ogłasza się w tym roku po wielkim odbiciu za kulisy World Padel Tour.

Real Club de Polo był zatłoczony i znalazł się w jego szeregach. Laurent i JM to nowy klub padel w Lyonie (Padel Central). Stojaki nie oferowały już ani jednego dostępnego miejsca. Na nieszczęście dla drugiego świata, nazywanego „książętami”, po raz kolejny się pokłoni, po raz kolejny w finale przeciwko zawsze tej samej parze, która zdecydowanie pozostawia tylko bardzo okruchy.

Zwróćmy uwagę na tego ducha walki, że zaproponowaliśmy świat liczb 2 pomimo utraty pierwszego zestawu i korekty (6-1). Książęta również będą mogli wykazać, że w tym roku musimy nadal na nich polegać. Udało im się wygrać zestaw 2e 6 / 4. Ale wtedy Bela i Juan zagrają zbyt dobrze, aby przez chwilę się martwić.

Ostateczny wynik to 6 / 1, 4 / 6, 6 / 2, 6 / 3 dla „los reyes”.

Wrócił na rok szaleństwa!

Franck Binisti - Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.