Padel Magazine - Ostatnie zdjęcia Juana Martina Diasa i Fernando Belasteguina, które mieliśmy, pozwoliły nam być sceptycznym co do kontynuacji ich kariery… Na Barcelona WPT zwanym Barcelona Open Estrella Damm, światowe liczby odpowiedziały na nasze obawy przez wspaniałe zwycięstwo nad ich prześladowcami w światowym rankingu Mieres i Lima.

Wygrali tytuł 11e w Barcelonie podczas prezentacji 12 przeciwko głównym rywalom, Juanowi Mieresowi i Pablo Limie.

Cóż za zwycięstwo po tym, jak w grudniu został zmuszony do utraty finału Madrid Masters.

Podeszwy stóp i problemy z kolanami są, miejmy nadzieję, za nami, na niezwykły koncert z Belą i „el papa” (papież), który ogłasza się w tym roku po wielkim odbiciu za kulisy World Padel Tour.

Real Club de Polo był zatłoczony i znalazł się w jego szeregach Laurent i JM nowy klub padel w Lyonie (Padel Central). Stojaki nie oferowały już ani jednej dostępnej przestrzeni. Na nieszczęście dla drugiego świata, nazywanego „książętami”, po raz kolejny pokłoni się, po raz dziesiąty w finale przeciwko zawsze tej samej parze, która zdecydowanie pozostawia bardzo niewiele okruchów.

Zwróć uwagę na ducha walki oferowanego nam przez świat numer 2 pomimo przegranej w pierwszym zestawie i korekty (6-1). Książęta też będą mogli pokazać, że w tym roku nadal musimy na nich liczyć. Udało im się wygrać drugiego seta 2/6. Ale wtedy Bela i Juan po prostu zagraliby zbyt dobrze, by się martwić przez chwilę.

Ostateczny wynik to 6/1, 4/6, 6/2, 6/3 dla „los reyes”.

Wrócił na rok szaleństwa!

Franck Binisti - Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.