Sportowiec jest istotą społeczną, kształtuje go i zmienia najbliższe otoczenie. Jego występy są bezpośrednio powiązane z wyglądem meczu. Jeśli on chce wygrać, sportowiec musi to zrobić obserwować otaczający go świat i wiedzieć, jak kontrolować swoje emocje.

Wynik jest jednym z elementów wpływających na emocje zawodnika. Kiedy wynik jest bliski lub bliski zwycięstwa, ciśnienie wzrasta a podejmowanie ryzyka przez wielu graczy maleje. I odwrotnie, jeśli zespół łatwo dominuje, wyniki zawodników rosną, a gracze mają wrażenie, że odnoszą sukcesy we wszystkim, czego się starają.

Młodzi gracze padel Padel Wynik

Jednak o godz padeljest pojęcie podejmowania ryzyka decydujący, oboje padel to nieczysta gra. Zatem ograniczenie podejmowania ryzyka spowodowanego presją może być zwycięskie, ale tylko wtedy, gdy wpływ będzie wystarczający, aby spowodować, że przeciwnik popełni błąd. Rzeczywiście, czasami widzimy, jak zespoły modyfikują swój wcześniej zwycięski plan taktyczny pod wpływem presji (w przypadku zwycięstwa stawiamy się w pozycji defensywnej). Jednak w zależności od presji lub braku presji odczuwanej przez przeciwników, może to szybko odwrócić losy meczu i doprowadzić do powrotów. Powroty, które z kolei można pokonać presją, strach przed wygraną, podczas podsumowania.

padel wynik turnieju

Widzimy wyraźnie tę wiedzę, a dokładniej świadomość wyniku i tego, o co toczy się gra, jest elementem decydującym o wynikach sportowca. Ponieważ jest to niezbędne w zawodach, trzeba nauczyć się sobie z tym radzić. Zarządzanie emocjami w powiązaniu z wynikiem, ale także uwzględnienie emocji przeciwników i pojawiającego się partnera podstawowy w przygotowaniu swojej gry.

Wynik i jego wpływ są nieodłącznie związane ze sportem wyczynowym, podobnie jak kondycja fizyczna czy umiejętności techniczne. Zatem, podobnie jak w przypadku fizyczności i techniki, zarządzanie wynikami podczas gry może się poprawić wraz z praktyką. Używać Padel Wynik nawet na treningu jest zatem niezbędne dla Twojego postępu jako konkurenta.