Historia miłosna między Zlatan Ibrahimovic a miasto Mediolan nie musi już być demonstrowane.

Po 3 sezonach od 2006 do 2009 z Interistami, a następnie szybkim występie w AC Milan w 2010, drugim dużym klubie w Lombardii, było naturalne, że w 2020 Szwed zdecydował się wrócić do Rossoneri.

Po powrocie do Włoch ewoluuje od ponad roku w pięknym włoskim mieście, aw tym roku postanowił pozostawić tam swój ślad.

Miłośnik padel

Jeśli myślałeś, że piłkarz ma oko tylko na okrągłą piłkę, pomyśl jeszcze raz, ponieważ pochodzący z Malmö kilkakrotnie wspomniał już o swojej miłości do karate, sportu, który uprawiał przez wiele lat.

Zlatan Ibrahimovic

Ale od kilku lat widzimy, że Zlatan porzucił kimono dla pala.

Takim fanem tego sportu, że nawet uruchomił go "Padel Zentera” w Szwecji, ogromny klub, który już wywołał wiele rozmów.

Un Padel Centrum w Mediolanie

Biorąc pod uwagę sukces klauzury w Szwecji, nowe centrum jest gotowe do powstania w nadchodzących miesiącach i to właśnie w Mediolanie lokalni miłośnicy będą mogli grać w pala.

To przez konto Instagram z Padel Zenter wiadomość została ogłoszona oficjalnie.

Trwają już prace nad otwarciem w 2022 roku.

Dokładna data wciąż nie jest znana, ale jedno jest pewne, jeśli jego budowa nie opóźni się z powodu niedoborów surowców lub różnych opóźnień w dostawie sprzętu, to już za kilka miesięcy mediolańczycy będą mogli cieszyć się nowym centrum na wysokim poziomie ...

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.