Klub z Padelartyści w Bercy wywołali sensację po otwarciu, ostatni kwiecień! Od teraz klub robi nowy krok w organizacji wszystkiego pierwsze oficjalne turnieje, z niecierpliwością wyczekiwany przez fanów tego sportu.

Nowy klub w stolicy od momentu otwarcia cieszy się prawdziwym sukcesem, nic więc dziwnego, że na jego stokach zawitają pierwsze turnieje! Pierwsza odbędzie się za około dziesięć dni, dn Poniedziałek 8 lipiecDla Słoneczny poniedziałek. Pierwszy P100 na dobry początek wakacji, który będzie zatem odtwarzany w ciągu dnia, już od 9:XNUMX!

Kolejnego P100 można spodziewać się jeszcze w tym miesiącu sobota 20 lipca. Zupełnie inna atmosfera na drugim turnieju, bo po słonecznym poniedziałku klub wejdzie w tryb Saturday Night Fever ! Start zawodów zaplanowany na 18:XNUMX, super!

turnieje Padeljest Bercy

Oczywiście zespół padelists nadal śledzi swoje przygody w sieciach społecznościowych i można ją było zauważyć podczas Bordeaux P2 ! Można je znaleźć także na żywo, w podcastach nagranych z klubu!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.

Tagi