Od momentu otwarcia miesiąc temu klub padel "Padelistes” wzbudziła ogromny entuzjazm wśród paryżan i mieszkańców sąsiednich miejscowości, takich jak Charenton-le-Pont, Saint-Mandé i Vincennes. Oferując nową ofertę sportową w stolicy, Padelists szybko podbił serca fanów tego sportu.

Inaugurację klubu uświetnił mecz pokazowy z udziałem Jérôme’a Inzerillo, Melissy Martin, Manu Vivesa i Hirama Azilinona. To wydarzenie pozwoliło entuzjastom odkryć ten sport dla niektórych, jednocześnie świętując otwarcie nowej przestrzeni poświęconej padel Paryż.

Od pierwszych dni, Padelistes zorganizowało kursy prowadzone przez Jérôme’a Inzerillo, oferując członkom możliwość doskonalenia swojej gry i odkrywania subtelności tego sportu.

Ale klub Padelistes nie ogranicza się tylko do bycia miejscem do uprawiania sportu. Klub oferuje również ciepłą i przyjazną atmosferę, w której można spotkać się z przyjaciółmi przy drinku. Wieczory aperitifowe organizowane w klubie i na tarasie zdobyły już wielu fanów. Pomiędzy grami w ping-ponga, rzutkami i transmisją meczów Ligi Mistrzów, członkowie mogą w świątecznej atmosferze i zrelaksowaniu delektować się meksykańskim piwem, quesadillami, chilijskimi winami, baskijskimi pasztetami i burratami z kremem pistacjowym.

Padelistes pozycjonuje się również jako idealne miejsce na imprezy firmowe. Z usługami wprowadzającymi do padel, wraz z pysznym cateringiem i wyposażonymi salami konferencyjnymi, klub oferuje wyjątkowe wrażenia dla firm poszukujących chwil spójności i serdeczności.

A to dopiero początek! Padelistes planuje wkrótce zorganizować oficjalne turnieje, a także podcasty nagrywane na żywo z klubu i wznowić przygody drużyny Padelzanurzeni w świecie padel.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.