Podpisano nowy test pala Stéphane Penso. Black Crown oferuje nam pala skoncentrowaną na sile uderzania z jego Geniusz mocy. Odkryjmy to razem.

Nowy pala z domu? Black Crown przekazać grill, Power Genius, model zorientowany na moc zaczerpnięty z formy rakieta autorstwa Tito Allemandi.

Krąg jest zatem kompletny dzięki temu ostatniemu odnośnikowi przeznaczonemu bardziej dla hitlerów potrzebujących emocji, jak również dla tych, którzy stosują chirurgiczną precyzję. To doskonała rakieta dla doświadczonych graczy szukających agresywności i siły.

Prezentacje

Przede wszystkim proponowany jest format kropli wody, o średnio-wysokim wyważeniu, a także półtwardym w dotyku dzięki materiałom użytym do jej budowy. Twarze zawierają włókno węglowe 12K promujące moc, wykorzystując całą siłę ramienia. Wewnątrz zastosowano piankę Super Control Black Eva o większej twardości, aby promować grę w ataku i zapewnić dodatkowy dotyk, który poprawi kontrolę ruchów i gwałtownych uderzeń. Gęsta guma zdolna do zapewnienia ostrej i spójnej reakcji. Ponadto ta rakieta jest szorstka, co poprawia efekt strzałów.

Nie mniej spodziewaliśmy się po palaczku z wyraźnie ofensywnymi cechami. 366 gramów na zegarze to odpowiednia średnia dla tego rodzaju rakiety zorientowanej na atak.

Jeśli chodzi o podwójną, rurową ramę w 100% z włókna węglowego, oferuje większą odporność i lepszą kompensację równowagi. Ta seria charakteryzuje się burzliwą stroną. Hałas padel idealny do szczerych i precyzyjnych ataków.

Jeśli chodzi o jego estetykę, znajdziemy czarne tło w kratkę z logo marki w kolorze białym i czerwoną obwódką, które pasują do wykończeń mostu pala, oferując bardziej agresywny wygląd.

Na torze, w obronie

Pierwsze wrażenie jest takie, że ten Power Genius jest sztywny i stosunkowo zwrotny. Twardy rdzeń nadaje piłce wyraźne, mocne czucie, nie tracąc przy tym zbytniej wygody. Z drugiej strony ciężar wyśrodkowany na głowie będzie cię karał, jeśli chodzi o przynoszenie pasących się piłek, co zmusi cię do wykonania ważniejszego zamachu. Stracisz również z piłką, ponieważ sztywność 12k zmusi cię do kompensacji poprzez zwiększenie amplitudy ramienia.

Mimo to będziesz mógł cieszyć się bardzo szerokim, słodkim miejscem, dzięki czemu będzie to wyrozumiała rakieta do zabawy. Gracze, którzy lubią atakować wysokie piłki z tylnej szyby, również będą zadowoleni z mocy oferowanej przez Power Genius.

W ataku

W grze ofensywnej przy siatce rakieta oferuje uprzywilejowaną równowagę i zaskakującą reaktywność. Wyniki są spójne, a pala robi to, czego oczekuje się podczas wykonywania woleja i bandejas. Zaskakująca jest stabilność, która pozwala nie drżeć, gdy trzeba wysłać waty. W trudnych sytuacjach Power Genius zapewnia doskonałe rezultaty. Nie jest to zaskakujące, ponieważ wszystkie parametry techniczne oferują nam maksymalną moc. Połączenie twardszego rdzenia w połączeniu z 12K i wysokim wyważeniem pomaga nam generować moc i rozbijać piłki bezpiecznie i poza boiskiem. Słynne punto dulce, które wybacza, pomoże nam zmniejszyć liczbę nieudanych starć. Szorstka powierzchnia jest obecna, aby wygenerować więcej spinu.

na zakończenie

Jest to rakieta dla zaawansowanych graczy, która poprawia prowadzenie pala, która jest idealna do łączenia gry ataku z grą w obronie, dzięki czemu jest zrównoważona, oferując moc i kontrolę.

Dlatego polecam go zaawansowanym graczom, którzy lubią być blisko siatki i grać bardzo agresywnie.
Nie zaniedbuje jednak kontroli, ponieważ ma duży sweet-spot, który pomoże ci korygować piłki spoza centrum.

Wreszcie, prezentuje nowy projekt serca, który zapewnia większą stabilność oprócz chropowatości powierzchni, aby nadać piłce więcej rotacji. Jego czarny design i czerwone akcenty również nie pozostają niezauważone, połączenie, które pasuje do jego potężnego stylu gry. Jego polarowy pasek to również luksus, którym nigdy się nie znudzimy.

Cena publiczna wynosi 234 €, co jest w porządku dla high-endu marki.

Dzięki Julienowi i Manu za francuski Padel Sklep a także Régis Gorrino za udostępnienie terenu wspaniałemu klubowi Luminy (Marsylia).

Julien Bondia jest nauczycielem padel na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowanie bardzo popularne wśród klubów i graczy padel. Publicysta i doradca, pomaga ci lepiej grać dzięki swoim licznym samouczkom padel.