Pierre Loubic, współzałożyciel serwisu e-commerce Padel Numer Referencyjny, wspomina zupełnie nowe narzędzie przeznaczone dla graczy: PalaMatch.

Jest to algorytm zaprojektowany przez profesjonalnych graczy Padel Odniesienie do określenia, w zależności od profilu gracza, idealnej rakiety. Niezależnie od tego, czy kupujesz pierwszą rakietę, czy ją zmieniasz, znajdziesz rakietę stworzoną dla Ciebie.

„Chcemy być czymś więcej niż witryną e-commerce”

„Właśnie uruchomiliśmy naszą nową witrynę e-commerce. Poza tym, jeśli jeszcze go nie odwiedziłeś, skorzystaj, kody promocyjne wkrótce stracą ważność. Chcieliśmy nie być tylko oportunistycznym i pozbawionym smaku portalem handlowym, mimo że jesteśmy pasjonatami, założycielami historycznego klubu. PadelDotknij i zbuduj długoterminową strategię. To właśnie w tym kontekście najlepszym sposobem na podzielenie się naszą miłością do tego sportu było dla nas stworzenie algorytmu, który pomoże graczom znaleźć dla nich i naprawdę dla nich wybór rakiet padel (https://www.padelreference.com/fr/raquettes-de-padel). Tak narodził się PalaMatch.”

mecz pal padel odniesienie

„Prosty tryb działania”

Korzystanie z tego nowego narzędzia jest bardzo proste. Odwiedz nasza strone internetowa (https://www.padelreference.com/fr/palamatch) i daj się poprowadzić! Dostępne są dwie opcje:

  1. Znalezienie pierwszej rakiety: Rozwiąż szybki i prosty quiz i odkryj kilka rakiet pasujących do Twojego profilu.
  2. Znajdź lepszą rakietę: W porównaniu do Twojej obecnej rakiety, powiedz nam, jakie cechy chciałbyś zachować i ulepszyć. Zadbamy o przyznanie Ci top 3!

„Dla graczy, którzy chcą się rozwijać”

„Zaprojektowaliśmy te dwie opcje, aby zaspokoić potrzeby nowego gracza padel (znajdź swoją pierwszą rakietę) oraz dla graczy, którzy mają już określony poziom i chcą się rozwijać (znajdź lepszą rakietę). Biorąc pod uwagę wiele pozytywnych opinii od naszych graczy, jesteśmy szczęśliwi, widząc przydatność tego narzędzia dla graczy. padel".