Le padel staje się sportem globalnym, a zapotrzebowanie na sprzęt stale rośnie, co skutkuje wieloma brakami.

Powtarzamy to, padel to sport w pełnej ekspansji na światowym poziomie. Wraz z kryzysem zdrowotnym sporty kontaktowe zostały zakazane w większości krajów, a padel widział, jak liczba praktykujących eksplodowała.

Ponieważ sport ten jest jednym z najbardziej uzależniających, wszyscy, którzy używali go jako zajęcia zastępczego podczas pandemii, chcą go uprawiać do dziś. Ci nowi gracze generują popyt, którego wielu producentów nie przewidziało. Więc kończymy z brakiem zapasów wszędzie. Wystarczy przejść się po różnych witrynach, aby przekonać się, że niektóre modele szczególnie popularne wśród „aficionados” są prawie niemożliwe do znalezienia.

Ale nie bój się, marques organizują się i wkrótce sytuacja zostanie przywrócona.

W międzyczasie dostępnych jest wiele opcji, jeśli model, którego szukasz, nie jest już nigdzie dostępny. Możesz już iść do kluby w pobliżu, które zawsze oferują swoim klientom więcej marek i modeli. Możesz nawet być zaskoczony, gdy wypróbujesz pala, o którym nie pomyślałeś, a który ostatecznie da ci wszystko, czego szukasz na torze.

Inną możliwością jest udanie się do nasze witryny partnerskie, które oferują wiele modeli, w bezkonkurencyjnych cenach, ale także nienaganne doradztwo i serwis posprzedażowy!

Powrót do szkoły 2021: najlepsze oferty od naszych partnerów

A jeśli chcesz skorzystać z najlepszych stawek, nie wahaj się zajrzeć ICI !

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.