Odkryj najlepsze oferty naszych partnerów w zakresie rakiet śnieżnych padel dla początkujących i średniozaawansowanych graczy.

Jesteś graczem rozpoczynającym w padel i szukasz kumpla, który pozwoli Ci kontynuować naukę? Nasz partnerzy mieć to, czego potrzeba i w najlepszej cenie! Cztery niezawodne francuskie witryny z najlepszą obsługą klienta oferują najlepsze oferty miesiąca.

4 strony w 100% francuskie

Wśród 8 modeli palas, które nastąpią, z pewnością znajdzie się taki, który Ci odpowiada:

Black Crown wilk

Black Crown Wolf 2021

Black Crown oferuje ten idealny pala dla początkujących. Okrągły kształt i dzięki elastycznej gumie ta rakieta jest zarówno bardzo zwrotna, jak i wygodna. Trzy warstwy włókna szklanego po bokach zapewniają piłce moc i siłę. Małym dodatkiem jest obecność szorstkiego wykończenia, które pozwala na zwiększenie efektów. W 69,90 euro w rakieta Padel, stosunek ceny do jakości jest wyjątkowy!

Bullpadel Przepływ światła

Bullpadel Przepływ światła 2021

 

Nie zapominamy o dziewczynach! Jeśli debiutujesz na padel i chcesz mieć klasę Alejandry Salazar na torze, to Bullpadel Flow Light powinno Cię zadowolić! Bardzo lekka i poręczna rakieta jest również bardzo wygodna dzięki zastosowaniu włókna szklanego na twarzach i pianki EVA Soft. Sprzedane 99,90 euro w francuski Padel Sklep, to jest koniecznie biznes!

Waga: 355 g

Adidas rx 10

Adidas X10 2021

Jesteś początkującym, ale już chcesz mieć maksimum wrażeń na torze? Nowy Adidas RX 10 jest z pewnością stworzony dla Ciebie. Dzięki połączeniu pianki EVA Soft Performance i powierzchni z włókna szklanego gwarantuje bardzo dużą wydajność piłki i bardzo przyjemne doznania. Sprzedane 89,90 euro w Padel referencje, ten Adidas RX 10 jest zdecydowanie wart obejrzenia!

Waga: 370 g

Babolat Licznik Vertuo

Babolat Licznik Vertuo 2021

Dzięki swojej konstrukcji zbliżonej do Counter Viper, Counter Vertuo jest idealny dla zaawansowanych graczy, którzy chcą kontrolować grę.Elastyczne włókno szklane po bokach zagwarantuje komfort i pochłanianie wibracji, a czarna pianka Eva zapewni Ci uwolnienie piłki i moc, jeśli chodzi o wykończenie! Znajdziesz ten mały klejnot w cenie 134,90 euro w Esprit Padel Sklep !

Waga: 350 g

Head Zefir UL

Jeśli szukasz maksymalnej lekkości i komfortu, Zéphyr UL jest dla Ciebie! Dzięki piance Comfort Foam zapewni Ci niespotykaną elastyczność. Ponadto dzięki okrągłemu kształtowi i wadze 340 gramów ten pala ma bardzo duży sweet-spot. Obecność grafenu po bokach zapewni ci niezbędną moc, gdy nadejdzie czas na zakończenie. Przekonasz się, że ta rakieta jest wyjątkowo zwrotna i tolerancyjna 99,50 euro w Padel referencje !

Poids: 340g

StarVie Ikar 21

Gwiezdny Ikar 2021

Szukasz wysokiej jakości i zwrotnego pala, aby poprawić swoje umiejętności w padel, to ten StarVie Icarus jest z pewnością dla Ciebie. Dzięki okrągłemu kształtowi zapewnia doskonałą zwrotność. Pianka EVA Soft zaoferuje Ci bardzo dobre doznania i dynamikę, z dotykiem nieco bardziej suchym, aby zacząć zapoznawać Cię z palaczami dla graczy nieco bardziej potwierdzonych. Wielozadaniowa rakieta, którą znajdziesz ponownie chez francuski Padel Sklep w 124,90 euro !

Waga: 350/385g

Head Delta Elite Head Delta Elite 2021

Zaczynasz robić dobre postępy w padel i szukasz palacza, który przeniesie go na wyższy poziom. Delta Elite jest z pewnością stworzona dla Ciebie. Zawsze wygodna dzięki piance Power Foam, a dzięki swojemu kształtowi i obecności Graphene 360 ​​zapewni Ci większą moc. Rakieta dla średniozaawansowanych graczy, którzy chcą sprytnego połączenia mocy i komfortu. Znajdziesz ją w cenie 149,90 euro at Esprit Padel Sklep !

Waga: 360 g

Varlion LW Hexagon 8.8

Warlion LW 8.8 2021

Varlion, marka premium, oferuje również palaty dla zaawansowanych graczy. LW Hexagon 8.8 zapewnia dużą kontrolę dzięki okrągłemu kształtowi. Pianka Hypersoft EVA zapewni Ci komfort i bardzo przyjemne doznania. Trzy warstwy włókna szklanego i żywicy charakterystycznej dla marki Var-Flex zagwarantują elastyczność, odporność i wyjście piłki. Podsumowując bardzo kompletny pala, który można dostać w cenie 109,90 euro w rakieta Padel  !

Waga: 345/370g

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !