Upał jest tutaj, a części padel między przyjaciółmi stają się coraz bardziej intensywne. Być może nadszedł czas, aby zafundować sobie nowego pala. Oto, co oferują nasze strony partnerskie. Wolimy Cię ostrzec, każdy znajdzie coś dla siebie!

Cartri Maksymalna Tarcza Niebieski

Podobnie jak poprzednie wersje, Shield Maximum Blue charakteryzuje się wszechstronnością. W kształcie kropli wody ta rakieta o chropowatej powierzchni pozwoli Ci poradzić sobie w każdej sytuacji. Pianka EVA Soft i karbon 3K na twarzach pozwolą Ci być tak samo wygodnym na dole toru jak przy siatce. Mostek Air Flow System zapewnia większą stabilność, precyzyjne strzały i ładne wyjście piłki. Pala, który znajdziesz w cenie 264 € na rakietach śnieżnych Padel.

StarVie Raptor 2022

Ewolucja StarVie Raptor 2022

Choć okrągły, nowy StarVie Raptor Evolution jest bardzo wszechstronnym towarzyszem. Zorientowany na kontrolę przez swój kształt, będzie również potężny w ataku, w szczególności dzięki karbonowej ramie i twarzom. Ręcznie wykonana rakieta z żarzącym się czerwonym wzorem nie pozostawi nikogo obojętnym. Jego pianka Eva Soft 30 gwarantuje doskonały kompromis między precyzją a wydajnością piłki. Znajdziesz ją we francuskim Padel Kupuj za 289,90 €.

Bullpadel Hack 03 Bruksela

Oto pala zrobiona specjalnie przez Bullpadel dla Circus Brussels Open. W programie tego Hacka 03 znajdujemy pala w kształcie diamentu, bardzo potężnego, ale któremu nie brakuje kontroli. Używany przez Paquito Navarro, jest przeznaczony dla profesjonalnych lub zaawansowanych graczy, którzy chcą korzystać z najnowszych innowacji rynkowych, takich jak twarze Tricarbon lub pianka MultiEva. Mały klejnot technologii, który można znaleźć w cenie 234,90 € w Extreme Padel.

Babolat Licznik Viper APT

Jeśli lubisz poręczne i oryginalne pala, nowość Babolat Wersja Counter Viper APT uwiedzie Cię okrągłym kształtem i nietypowym kolorem. Ten wszechstronny model, w którym zastosowano piankę X EVA, doskonale łączy kontrolę i moc, co czyni go doskonałą opcją dla każdego gracza, który lubi budować grę i chce czerpać korzyści z brania na finiszu, zwłaszcza dzięki karbonowi 3k na twarze. Znajdziesz go na 320 € na rakietach śnieżnych Padel.

Bullpadel Indiga Moc 2022

Bullpadel Indyga 2022

Czy jesteś początkującym i szukasz pierwszego pala, który pozwoli Ci cieszyć się na torze, jednocześnie chroniąc stawy? Nowa Bullpadel Indiga Power jest zdecydowanie dla Ciebie. Dzięki piance Eva Soft, powierzchniom czołowym i ramce z włókna szklanego Poly-Glass zapewni Ci doskonałą wydajność piłki i bardzo elastyczny dotyk. Jest dostępna w Esprit Padel Kupuj za 69,90 € !

StarVie Triton Pro

Pałac Triton Starvie

StarVie Triton Pro, idealny towarzysz dla dużych ramion! Używany przez profesjonalnego gracza Javi Garrido, Triton Pro wyróżnia się diamentowym kształtem, pianką o wysokiej gęstości oraz karbonową formą i powierzchniami. Palacz z najwyższej półki, zaprojektowany dla osób poszukujących absolutnej mocy i wykonany ręcznie w Hiszpanii. Jest dostępna chez Padel PD za 279,90 €.

Limitowana edycja Wilson Pro Staff Team

Czy jesteś początkującym lub średniozaawansowanym graczem i szukasz specjalnie zorientowanego na kontrolę pala? W takim razie ta limitowana edycja Wilson Pro Staff Team jest z pewnością stworzona dla Ciebie. W programie miękka pianka, okrągły kształt i niskie wyważenie pozwalają doskonale wyczuć piłkę przy każdym uderzeniu. Szczególnie przydatny pala, który znajdziesz na Padel Referencja w cenie 109,00 €.

Nox ML10 Pro Cup 2022

Nox Pro Cup Corp Oficjalny 2021

Legendarny pala Miguela Lampertiego pojawia się w ulepszonej wersji, w tym z nowym przewodem Smartstrap. W programie znajdziemy wszystko, co przyczyniło się do sukcesu ML10 Pro Cup: okrągły kształt, pianka HR3 stosowana w modelach profesjonalnych graczy, rama z włókna węglowego i metalizowane włókno szklane po bokach, błyszcząca farba, dla sprytnego połączenia przebaczenia, wydajności piłki , kontrola i moc. Nieskazitelny pala, dostępny na Padel Referencja w cenie 174,95 €.

Adidas Essnova Carbon CTRL 3.1

Adias-essnova-3.1-CTR-2022

Zaawansowany gracz poszukujący precyzji i kontroli? Ten Adidas Essnova Carbon 3.1 CTRL powinien Cię zadowolić. Dzięki okrągłemu kształtowi i piance EVA Soft Performance, ten pala oferuje zwrotność i tolerancję. Karbon 3K na twarzach i chropowaty relief Spin Blade Gritt pozwolą Ci uzyskać precyzję i zmaksymalizować rotację. Wszechstronny pala dla graczy kochających okrągłe kształty, dostępny na 148,50 € we francuskim Padel Sklep online.

Head Graphene360 + Alpha Pro

Head Alfa Pro 2021

Podpisany przez maga Sanyo Gutiérreza, to Head Graphene 360+ Alpha Pro to prawdziwy bestseller. Złożony z pianki Power Foam dla połączenia komfortu i precyzji oraz Graphene 360+ na twarzach, dla większej mocy i kontroli, ten pala używany przez Francuza Johana Bergerona zawiera nową technologię Smart Bridge, dla jeszcze większej precyzji! Uniwersalny i wygodny model, który znajdziesz na Esprit Padel Kupuj za 147,90 €.

Babolat Reflex

Początkujący szukający pala, który spełnia wszystkie wymagania, oto Babolat Odruch. Dzięki niskiej cenie ten pala jest przeznaczony dla zaawansowanych graczy, którzy lubią bawić się w ataku. Karbonowa rama zapewni stabilność, a powierzchnie z włókna szklanego i pianka EVA o niskiej gęstości zagwarantują pochłanianie drgań, komfort i bezpieczeństwo. Idealny model do rozpoczęcia ćwiczenia i nauki techniki, dostępny na 79,80 € w Extreme Padel.

Bullpadel Hack 03 Komfort 2022

Szukasz palacza z najwyższej półki, który pozwoli Ci perfekcyjnie grać w ofensywę, jednocześnie korzystając z sporej dawki komfortu? Nowy Hack03 Comfort powinien Cię zadowolić. Rzeczywiście, dzięki diamentowemu kształtowi i mieszance węgla i włókna szklanego zapewni Ci dobry kompromis między mocą a wydajnością piłki. Idealne, jeśli jesteś agresorem, który od czystej siły woli przyspieszenie ramion. znajdziesz to chez Padel PD za 199,95 €.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !