Klaskanie na zakończenie pierwszej edycji Trofeum Zarządzania Sportem !

Wszystko, co dobre, musi się kiedyś skończyć: po czterech intensywnych dniach pierwsza edycja trofeum GS kończy się stylowo uśmiechami, zwycięstwami na drutach, a przede wszystkim serdecznością i dobrą atmosferą we wszystkich klubach.

zarządzanie imprezami sportowymi

Jeśli jest jedna rzecz do zapamiętania, to przyjemność, jaką czerpali organizatorzy i uczestnicy, którzy wszyscy przystąpili do gry na tę pierwszą edycję. I w tej pięknej atmosferze będziemy pamiętać, że wszyscy zawodnicy zmoczyli swoje koszulki, aby bronić barw swojego klubu!

Program: padel, słońce, uśmiechy i zabawa przez te 4 dni.

Gracze czekają teraz tylko na jedno: przyszłoroczną edycję 2 My Center Palavas, aby przywrócić swoje trofeum do gry!

trofeum zarządzania sportem

Gestion Sports zamierza ponownie zgromadzić wszystkie zaufane kluby poprzez wydarzenia sportowe, w tym drugą edycję GS Trophy, zaplanowaną na 2023 r. na Grand Stade Les Capellans w Saint-Cyprien.

Do tego czasu oprogramowanie Sports Management będzie oferować nowe funkcjonalności w 2022 roku. Pozostawanie w kontakcie!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.