Adidas Padel i jego nowy typ paletero na 2020 rok. Multigame 2.0 to „bardzo” elegancka wersja tego, co oferuje niemiecka marka.

Nie chodzi o innowacje technologiczne w tym palecie stworzonej przez Adidas, ale czystą elegancję. Wykonany z wodoodpornego materiału jest biały z czarnymi szwami i półkami. Prezentowany model jest używany przez Martę Ortegę, z literami padla Adidas napisanymi w kolorze błękitnym. Naprawdę dobrze wykończony model.

Dostępne również w kolorze czarnym i czerwonym z literami napisanymi w kolorze białym.

Adidas przekazuje wiadomość

Na tej nowej palecie Adidas przekazuje wiadomość do wszystkich graczy Padel:

„Sport to nie tylko gra, w którą gram. Sport jest tym, kim jestem, czym jestem. Jest każda sekunda na zegarze, każda chwila, w której żyję. Dzień gry lub dowolny dzień. ”

„Sport to nie tylko gra. To stan umysłu, jaki jestem. Każda sekunda, która mija, każda chwila mojego życia. Nie ma znaczenia, czy jestem w terenie, czy nie. ”

Co oferuje Multigame 2.0?

Jest to jedna z palet o największej pojemności marki. Nic nowego w środku. Dwie kieszenie boczne do przechowywania twoich palas i drobiazgów, „ogromna” kieszeń na środku, małe schowki na klucze, portfel, komórka oraz „brudna pościel”, w której można schować buty.

System transportowy wykorzystuje szerokie pasy do przenoszenia Multigame z tyłu. Wreszcie uchwyt na górze torby umożliwia niewielkie ruchy.

Orientacyjna cena: 69.95 €

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielką padla na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowania bardzo popularnego wśród klubów i graczy Padel. Felietonista i doradca, pomaga ci grać lepiej dzięki licznym samouczkom.