Adidas padel i jego nowy typ paletero na 2020 rok. Multigame 2.0 to „bardzo” elegancka wersja tego, co oferuje niemiecka marka.

Nie chodzi o innowacje technologiczne w tym palecie stworzonej przez Adidas, ale czystą elegancję. Wykonany z wodoodpornego materiału jest biały z czarnymi szwami i półkami. Prezentowany model jest używany przez Martę Ortegę, z literami padla Adidas napisanymi w kolorze błękitnym. Naprawdę dobrze wykończony model.

Dostępne również w kolorze czarnym i czerwonym z literami napisanymi w kolorze białym.

Adidas przekazuje wiadomość

Na tej nowej palecie Adidas przekazuje wiadomość do wszystkich graczy Padel:

„Sport to nie tylko gra, w którą gram. Sport to to, kim jestem, kim jestem. To każda sekunda na zegarze, każda chwila, w której żyję. Dzień gry lub dowolnego dnia. "

„Sport to nie tylko zabawa. To stan umysłu, którym jestem. Każda mijająca sekunda, każda chwila mojego życia. Nie ma znaczenia dzień, czy jestem w terenie, czy nie. "

Co oferuje Multigame 2.0?

Jest to jeden z paleterów o największej pojemności znaku. W środku nic nowego. Dwie boczne kieszenie do przechowywania palet i drobnego sprzętu, „ogromna” kieszeń pośrodku, mały schowek na klucze, portfel, laptop oraz komora „na brudną bieliznę”, do której można włożyć buty.

System transportowy wykorzystuje szerokie pasy do przenoszenia Multigame z tyłu. Wreszcie uchwyt na górze torby umożliwia niewielkie ruchy.

Orientacyjna cena: 69.95 €

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielem padla na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowania bardzo popularnego wśród klubów i graczy w padla. Publicysta i doradca, pomaga ci lepiej grać dzięki swoim licznym samouczkom do padla.