Wreszcie! Nadszedł czas - Paquito Navarro et juan lebron sformalizowali swoje stowarzyszenie 2.0, po tygodniach spekulacji i oczekiwania. Niestety, na zobaczenie ich w akcji, podczas Lotto Bruksela P2, będziemy musieli jeszcze poczekać do końca kwietnia.

Dla niecierpliwych już można skorzystać pierwszy film szkoleniowy Paquito i LeBrona. Obaj Andaluzyjczycy trenowali pod czujnym okiem Rodrigo Ovide i Ramiro Choya.

Jeśli przyjrzymy się nieco głębiej temu filmowi, zauważymy bardzo interesujący punkt: Lebron po lewej stronie i Paquito po prawej w niektórych punktach. Wiemy, że Lebron potrafi grać na obu stronach. Dla Paquito Navarro, nawet jeśli o tym wiemy jego przejście w prawo z Juanem Tello nie błyszczałonadal wiemy, że jest zdolny do gry na tym składzie.

Zatem tak, śledzenie tej drużyny będzie bardzo interesujące, ponieważ po pierwsze, pięć lat po ich ostatniej współpracy, zastanawiamy się, jak będzie wyglądać na boisku. Z drugiej strony, tym ważniejsze jest, aby się temu przyjrzeć taktykę obraną przez trenerów. Bo jeśli w każdym meczu nie wiemy, który z tych dwóch zawodników będzie grał na prawej, czy na lewej stronie, może to całkowicie przełamać dynamikę i wzbudzaj wątpliwości wśród przeciwników. Trudno jest przygotować taktykę, jeśli drużyna przeciwna zmienia pozycje zawodników!

Może się więc okazać, że stworzymy drużynę potrafiącą grać naprzemiennie. Juan Lebron, który ma więcej doświadczenia i pewności siebie na prawej stronie, powinien spędzać więcej czasu na tej stronie. Jednakże, należy spodziewać się zmian taktycznych i fragmenty Paquito po prawej stronie…

W każdym razie teraz, gdy wiemy, że wrócili, nie możemy się doczekać, aż ponownie zobaczymy Lebrona / Navarro w akcji!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.