Oczekiwany odpowiednio z Pablo Cardoną i Martinem Di Nenno, Paquito Navarro i Juan LeBron ogłosili zakończenie współpracy na Instagramie. Dwóch graczy, którzy są przyjaciółmi za życia, nie odniesie na tym etapie razem takiego sukcesu jak w 2019 roku, ale wydaje się, że nie przejmuje się tym zbytnio. Rzeczywiście, publikacje obu panów na Instagramie są dość ciepłe.

"DZIĘKI @JuanLeBronc na tę krótką, ale intensywną podróż. Nie poszło tak, jak oczekiwaliśmy, ale zawsze to zaszczyt i zaszczyt być po twojej stronie torów. A tym bardziej, że jesteś dobrym przyjacielem. Zawsze będziesz miał miejsce w moim sercu, ponieważ kiedy przejdę na emeryturę, powiem, że wraz z tobą spełniłem swoje marzenie z dzieciństwa w 2019 roku. Zawsze jestem wdzięczny Tobie, Twojej rodzinie i Twojemu zespołowi, który zawsze nas wspierał!

Życzę ci wielu sukcesów w nowym projekcie, mały wilku.

Również Ci dziękuję @rodri_ovide za towarzyszenie nam w tej podróży. Nie ułatwialiśmy wam tego, ale mam nadzieję, że również miło spędziliście czas, tak jak my z wami.

Postaramy się pożegnać z tą drużyną tak, jak powinno być w Maladze. Dziękujemy wszystkim, którzy bezwarunkowo nas wspierali.'

„Pacorro”, mój przyjacielu… tym razem nie mogło się udać tak, jak chcieliśmy! Dziękuję, że podjąłeś wyzwanie i dałeś z siebie wszystko. Jestem Wam wdzięczny za te wspólnie spędzone miesiące oraz za dobre chwile na boisku i poza nim! Jestem dumny, że wspólnie dźwigaliśmy flagę Andaluzji na całym świecie.

Dziękujemy całemu zespołowi, rodzinie...którzy byli częścią tej przygody i towarzyszyli nam przez ten okres. Życzę Ci wielu sukcesów w nowym projekcie, jesteś naprawdę świetny!

Cieszmy się razem tym ostatnim tańcem w Maladze!”

Zrozumieliście, obaj mężczyźni chcą teraz pożegnać się w najpiękniejszy sposób w Maladze P1. Zapowiada się gorąco już od szesnastej rundy, w której starcie z Salvą Orią i Nacho Sagerem!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !