Kiedy Paquito Navarro i Juan LeBron ogłosili, że wracają do siebie, wielu fanów wyraziło wątpliwości co do zgodności obu mężczyzn w 2024 roku.

Rzeczywiście, pomimo pierwszego miejsca zdobytego wspólnie w 2019 roku w WPT, te dwa silne temperamenty wolały się zatrzymać ze względu na iskry, jakie mogły wygenerować na torze. W tym roku, gdy wyniki są trudne do osiągnięcia (wciąż nie ma finału, w którym moglibyśmy się zatopić), trudności w dogadywaniu się są jeszcze bardziej oczywiste.

W ten czwartek dla nich start w wyścigu o Santiago Premier Padel P1, Paquito i Juan nadal musieli walczyć, aby wyeliminować na papierze znacznie słabszą parę. Rzeczywiście, wystarczyły im trzy sety, aby wyeliminować kwalifikatorów Marca Quileza i Toni Bueno (6/2, 4/6, 6/1). Pod koniec meczu, choć Lebron był przekonany, że utrzyma zwycięstwo, jego kolega z drużyny wygłosił zupełnie inne przemówienie. Sekwencja przetłumaczona na język francuski:

Paquito: „Nie obchodzi mnie zwycięstwo, nie możemy wyjeżdżać na tor, żeby cierpieć. Mówię to w imieniu nas obu, celem jest dobra zabawa.

Lebron: „Boli mnie, bo też tego chcę”.

Paquito: „Nigdy w moim pieprzonym życiu nie będę miał lepszego kolegi z drużyny niż ty!”

Lebron: „Przede wszystkim dlatego, że jestem z tobą i wiem, że stać mnie na dużo więcej”.

Paquito: „Przede wszystkim jesteś najlepszy! Nigdy nie znajdę gracza lepszego od ciebie i wiem o tym, ale musimy się dobrze bawić, stary!”

Lebron: „Naprawdę nie sądzę, że jestem lepszy od ciebie”.

Paquito: „Dlatego jedyne, co nam pozostało, to cieszyć się na torze, daj spokój, spróbujemy się dobrze bawić!”

Sekwencja w języku hiszpańskim uchwycona przez naszych kolegów z Analistas Padel :

Choć niektórzy już chcieliby, aby ich rozdzielono, Andaluzyjczycy, którzy są razem zarejestrowani w Majorze Włoch, wydają się chcieć kontynuować walkę. Czy ta dyskusja będzie w stanie ich uwolnić? Odpowiedz jutro przeciwko Jaime Muñozowi i Javiemu Garcii, którzy również zwyciężyli w trzech setach (6/4 4/6 7/5) przeciwko Gilowi ​​/ Moyano!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !