Spodziewaliśmy się tego, to już oficjalne: to koniec Sanyo Gutierrez et Paquito Navarro. Ten ostatni potwierdził to na swoim koncie na Instagramie, a wkrótce potem jego kolega z drużyny.

A więc to koniec para Gutiérrez/Navarro 2.0. Sanyo i Paquito rozegrali swój ostatni wspólny turniej w Wenezueli, przegrywając w ćwierćfinale z zupełnie nową parą Chingotto/Galan. Ta porażka oznacza zatem koniec ich nowej wspólnej przygody.

Od teraz spodziewamy się kolejnego ruchu par w światowej Top 10. Rzeczywiście wyobrażamy sobie, że Paquito Navarro powróci obok juan lebron. Ze swojej strony Sanyo Gutiérrez powinien znaleźć Maxi SanchezaW tym Rozstanie Gonzalo Rubio został ogłoszony przez Padel i Cervecitas.

Na razie czekamy jeszcze na zapisy Lotto Bruksela P2, które docierają powoli, chociaż już to osiągnęliśmy potwierdzenie przybycia pary Tello/Belasteguin.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.