Paquito Navarro to jeden z najpopularniejszych graczy wśród publiczności. A w Sewilli, u siebie, jest oczywiście ulubieńcem fanów.

Hiszpan zalał się łzami na środkowym torze Premier Padel, nie, ponieważ że przegrał w 3 setach u boku Juana Lebrona (7/6 3/6 6/3) w półfinale przeciwko Stupie/Di Nenno, ale po prostu dlatego, że zdał sobie sprawę, jakie miał szczęście, że grał na pełnym stadionie piłkarskim (cóż, część stadionu została zmobilizowana dla czytelników szukających precyzji).

Być może końcówka meczu była dla Sewilli szczególnie skomplikowana. Trzeba przyznać, że w trzecim secie nie uzyskał najlepszego wyniku. A Stupa i Di Nenno nie wyświadczyli mu żadnej przysługi, celując w niego i wkładając Lebrona, można powiedzieć, do lodówki.

statystyki Sewilli

"Padel Inteligencja” doskonale to pokazuje za pomocą statystyk, które mówią wszystko. Paco upadł w trzecim secie. Być może w tych łzach było trochę rozczarowania, gdy zobaczył, jak załamuje się w ostatniej rundzie, kiedy być może był coś do przedostania się, podczas gdy jego partner próbował załatać luki, ale to nie wystarczyło, by stawić czoła argentyńskiej parze.

Jedno jest pewne, Paco ma nadzieję, że uda mu się jeszcze raz przeżyć taką atmosferę i ma nadzieję wrócić w 2025 roku na kolejną edycję sceny. Spotkanie zostało ustalone!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.