Jest na mikrofonie Padel Magazine że Paquito Navarro zwierzył się ze swojego udziału w jednym z najbardziej oczekiwanych turniejów sezonu, Greenweez Paris Premier Padel Major.

Ale zanim przejdziemy do sedna sprawy, to tradycja, że ​​gracze, którzy przechodzą za naszą kamerą, muszą zdać bardzo słynny i przerażający francuski test. Mają 10 sekund, aby przekazać nam jak najwięcej słów w języku Moliera.

Sewillianin nie zawiódł w tym niespodziewanym przesłuchaniu i wydaje się, że on również zrewidował zasady przed przybyciem do Paryża

“Duma do grania tutaj”

"Grać tutaj jest dumą, myślę, że wszyscy wciąż halucynujemy, że jesteśmy na tym stadionie i mam nadzieję, że nie będzie to ostatni rok, kiedy tu przyjedziemy. Znałem już Paryż i razem z Rzymem są to dwie europejskie stolice, które lubię najbardziej. Wczoraj pojechaliśmy na trening pod Wieżę Eiffla, a wieczorem poszliśmy na obiad na Pola Elizejskie. Kocham Paryż ! "

"Zrobiliśmy Doha, Rzym, a teraz Roland-Garros. Nie przyzwyczajają się do nas, bo potem nie wiem, co z nas wyniosą (śmiech). Musimy to wykorzystać”.

„The padel musi mieć duże ambicje”

"Nie powiedziałbym, że poziom jakości spada wraz z World Padel Tour, ale jeździmy w różne miejsca. Myślę że padel musi mieć duże ambicje i nie polegać wyłącznie na torze. Będę do was przemawiał jako Hiszpan, gdyby wszystkie te wydarzenia odbywały się w Hiszpanii, byłbym bardzo szczęśliwy, ale jeśli chcemy, aby ten sport stał się globalny, musimy jeździć i grać w największych światowych stolicach."

"Dużo przygotowujemy się do tych testów Premier Padel bo tak bardzo kochamy przebywać w tych pięknych miejscach, że chcemy zostać do niedzieli. Zwłaszcza, że ​​traktują nas bardzo dobrze, więc zdecydowanie chcemy zostać jak najdłużej."

"Jeśli chodzi o nieobecność Sanyo i Agusa, jasne jest, że chciałbym, aby oni też byli obecni. Ale teraz, dlaczego nie przychodzą, to nie moja sprawa. Naprawdę szkoda, że ​​nie jesteśmy tu wszyscy."

„Podtrzymujemy się na duchu i dajemy z siebie wszystko!”

"Mondial kojarzy mi się z bardzo dobrymi wspomnieniami, więc bardzo się cieszę, że wracam."

Zapytany o intensywny rytm tego sezonu, Paquito Navarro zwierzył się ze swojego stanu formy.

"Fizycznie jest bardzo ciężko, bo mamy turnieje praktycznie co tydzień, ale na razie wszystko jest w porządku, pukaj w drewno nie jestem kontuzjowany. Wiedzieliśmy, że te dwa lata będą trudne zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Podtrzymujemy ducha, jesteśmy pozytywnie nastawieni i dajemy z siebie wszystko! "

Znajdź teraz tę giełdę w języku hiszpańskim tuż poniżej.

Sebastien Carrasco

Przyszły naturopata i pasjonat padel, Seb jest dżentelmenem zdrowia/żywności Padel Magazine. Żongluje między olejkami pala, quinoa i olejkami eterycznymi. Od prawie dwóch lat z taką samą pasją zajmuje się nowiną o małej żółtej piłeczce.