Zapytany przez naszych kolegów z Ulga, Paquito Navarro powrócił do pary, którą tworzy z Juanem Lebronem. Fragmenty.

Wybuchowa para

„Nie wiem, czy będziemy mieli problemy, czy nie, prawdopodobnie tak, nadejdą trudne chwile i będziemy musieli się z nimi pogodzić, ale w takim przypadku zawsze mówię to samo: dajcie mi kilku kolegów z drużyny takich jak Lebrón , zawsze daj mi członków drużyny z tą postacią i tą wolą zwycięstwa, a z przyjemnością wejdę na pokład łodzi!”

„Źle zaczynamy, jeśli to ja mam trzymać stery [śmiech]… Może ze względu na mój wiek mogę spróbować uspokoić sytuację, gdy nie idzie dobrze, aby zachować trochę umiaru, ale hej, nie chcę ograniczać Lobo bo moim zdaniem przyniesie to efekt przeciwny do zamierzonego. Chcę, żeby był sobą, miał ten charakter, tę chęć wygrywania, to właśnie doprowadziło go na szczyt.

Lebron Navarro uśmiecha się do Sevilli P2 2024

Walka o pierwsze miejsce?

„Byłoby wielką hipokryzją, gdybym powiedział: «Nie, będziemy walczyć o trzecie, czwarte miejsce lub po prostu o bycie w pierwszej ósemce», ponieważ z Lebrónem nie mogę sobie na to pozwolić. Biorę na siebie odpowiedzialność, jeśli do mnie zadzwoni, będzie to próba walki o pierwsze miejsce, wygrywanie turniejów. Będziemy próbować, nieważne, gdzie się zatrzymamy, ale będziemy próbować!”

„Kiedy grasz z Lebronem, nie możesz robić nic innego, jak tylko chcieć wygrywać mecze, turnieje i dawać z siebie wszystko. Lebrón jest numerem jeden i nie poprosi cię o walkę o drugie, trzecie czy czwarte miejsce; wezwie Cię do walki o pierwsze miejsce. Spróbujmy więc i zobaczmy, czy będę w stanie go wesprzeć i zapewnić mu miejsce, na które zasługuje!”

Pamiętajmy, że Paquito i Juan robią swoje do rywalizacji dziś wieczorem w Asunción, naprzeciw nowej parze w składzie Ivan Ramirez i José Jimenez.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !