Obecnie trzeci w światowych rankingach, za Juanem Lebronem i Ale Galanem, Paquito Navarro nadal jest ulubieńcem fanów.

Są wskaźniki, które nie oszukują. Chociaż nie był numerem 1 w tabeli od ponad dwóch lat, Paquito nadal i zawsze jest graczem padel który ma najwięcej obserwujących na Instagramie. Od 18 sierpnia 2022 r. dla Andaluzyjczyków jest 479 000, czyli o 111 000 więcej niż dla jego delfina Juana Lebrona! Za nimi są Fernando Belasteguin (342 000) i Ale Galan (313 000).

Dlaczego Paquito jest tak daleko przed tymi graczami, którzy mają więcej tytułów w karierze niż on (poprzez dodanie WPT i Premier Padel)? Po prostu dlatego, że jest showmanem! Charyzmatyczny gracz, który nie pozostawia nikogo obojętnym. Musisz tylko zobaczyć, jak było bohater ceremonii wręczenia nagród w finale przegrał z Lebronem i Galanem w Rzymie. do Madrytu, obchodzono także andaluzyjski.

Ponadto dzięki swojemu popisowi kolega z drużyny Martina Di Nenno często udostępnia humorystyczne treści na swoim koncie na Instagramie, co wystarczy, aby przyciągnąć jeszcze więcej „obserwatorów”!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !