Od czasu kontrowersji, które doprowadziły do ​​​​jego separacjiAle galan, popularność juan lebron, który zawsze był graczem, który dzielił drużynę, objął prowadzenie na skrzydle. Jednak jego powrót obok Paquito Navarro może pomóc mu odbudować swój wizerunek w społeczeństwie.

Jak widzieliśmy ponownie w Brukseli Premier Padel P2 w zeszłym tygodniuwspółpraca między obydwoma mężczyznami jest zawsze elektryzująca. Nic dziwnego, gdy widzimy ich siłę charakteru i pragnienie dominacji na boisku. Mimo wszystko Paquito bardzo lubi grać u boku El Lobo i z pewnością zrobi wszystko, aby ponownie osiągnąć z nim wyżyny.

Andaluzyjczyk, który z pewnością jest największym showmanem na torze, jest także jednym z najbardziej uwielbianych zawodników. Jego status i osobowość nieuchronnie odbiją się na jego partnerze, który niewątpliwie będzie w stanie odzyskać serca fanów, oferując chwile pięknego koleżeństwa, jak tutaj:

W tym tygodniu Sevillianin da show przed własną publicznością i nie ma wątpliwości, że ta para będzie jedną z najbardziej ciepło przyjętych na stadionie Cartuja. Juan Lebron może w pełni wykorzystać ten turniej, aby ponownie nawiązać kontakt z fanami, jednocześnie próbując zadać potężny cios i wrócić na ścieżkę zwycięstwa!

Obaj mężczyźni rozpoczynają swoją kampanię dzisiaj o 17:XNUMX. Ich przygody możesz śledzić na żywo kanał YouTube z Premier Padel.

Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!