Po przegraniu pierwszego seta z Ivanem Ramirezem i Pablo Cardoną, Paquito Navarro i Juan Tello postanowili zamienić się miejscami na torze i wszystko się zmieniło!

Od 6 do 7!

Led jeden ustawiony na zero przez jedna z par, które robią wrażenie na początku sezonu, Paquito i Tello zdecydowali się na radykalną zmianę. I można powiedzieć, że opłaciło się, ponieważ z Andaluzyjczykiem po lewej stronie i Argentyńczykiem po prawej, rozstawiona 3 turnieju zadała 6/0 młodym Cardonie i Ramirezowi w drugim secie. !

Z tyłu Paquito i Juan kontynuowali marsz naprzód i zakończyli pracę: 6/7 6/0 6/3!

Jaka konfiguracja w ósemce? I po ?

Dzisiaj zawodnicy Rodriego Ovide'a zmierzą się z Maxi Sanchezem/Lucasem Campagnolo, nową parą, która obiecuje, że nigdy nie odpuści na torze. Jeśli Paquito i Tello chcą uniknąć a nowa przedwczesna eliminacja, będą musieli wydać dużą grę w ten czwartek od 13:30. I oczywiście zastanawiamy się, kto zacznie od lewej…

Skontaktowali się z nami nasi koledzy z Marca po meczu, Sevilian przyznał, że „do tej pory bardziej komfortowo czuł się na lewej stronie” i trzeba powiedzieć, że jest to dość logiczne dla tego, który do tej pory zawsze ewoluował po tej stronie toru. Powiedział nam również pod koniec zeszłego sezonu, że „czuł, że tak dużo pracy po prawej stronie„. A wszystko jeszcze nie jest rozstrzygnięte, bo jak powiedział wczoraj ponownie: „Gdyby miał dzisiaj rozegrać mecz na śmierć i życie, wolałby rozpocząć go po lewej stronie z „El Gato” po prawej.

Mimo to Andaluzyjczyk nie wzywa do podejmowania pochopnych decyzji i dodaje: „Wierzę, że najlepsze dla zespołu w przyszłości będzie to, że będę dalej próbował prawą stroną”. Rzeczywiście, nawet jeśli Juan Tello był wczoraj bardzo wygodny na prawej stronie, trochę w stylu Juana Lebrona, ma siłę uderzeniową, która wydaje się znacznie bardziej interesująca na lewej stronie.

Możemy zatem spodziewać się, że Argentyńczyk znajdzie się po lewej stronie w ten czwartek, a Paquito po prawej, przynajmniej na początek spotkania. Andaluzyjczyk prawdopodobnie będzie czuł się o wiele bardziej komfortowo na przekątnej byłego lewego gracza Campagnolo niż wczoraj na przekątnej bardzo potężnego leworęcznego Cardony. A jeśli tak nie jest, gracze Ovide będą mogli ponownie spróbować zmienić konfigurację!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !