Choć nic nie jest jeszcze oficjalne, Paquito Navarro właśnie potwierdził nam, że jest powiązany z juan lebron zakończy się… i to z humorem, co więcej. Tak naprawdę Andaluzyjczyk zapytał bardzo konkretnego gracza, czy jest pewien, że wycofał się z rozgrywek zawodowych.

Chociaż obecnie przebywa w Juan-les-Pins dla Bullpadel pokaż 06, Paquito Navarro złożył specjalną prośbę na X, dawniej Twitterze, do Juana Martina Diaza, pytając go, czy był „100% pewności, że zrezygnowałeś„. Rzeczywiście, jak wiemy, Paco został upuszczony przez Juana LeBrona, z którym powinien teraz podzielić się utworem Martina Di Nenno, pozostawiając swojego byłego partnera nieco opuszczonego.

Na razie, jeśli dowiemy się, z którymi zawodnikami będą grać Juan Lebron, Martin Di Nenno, Franco Stupaczuk i Mike Yanguas, nie dotyczy to jeszcze Paquito Navarro. Wokół Andaluzyjczyka pozostaje kilka pytań: czy pozostanie po lewej stronie? Czy powinien wrócić na prawą stronę? Czy nie lepiej byłoby grać lewą ręką? Tyle pytań Padel Wywiad dobrze się bawił, szukając „idealnego partnera” dla Paquito Navarro.

W każdym razie Paco skupił się na JMD… a przynajmniej chciałby! W każdym przypadku, Sewillijczyk rzeczywiście zwrócił się w stronę leworęcznego.

Czy to może być wskazówka do znalezienia kolejnego partnera? Niepewność…

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.