Spodziewaliśmy się tego od kilku turniejów: rozdzielenie między Paquito Navarro i Martin Di Nenno odbędzie się po Santander Otwarte. Informacja została podana przez media Olé.

Przeciętny sezon

Paquito Navarro i Martin Di Nenno czasami mieli problemy ze wspieraniem się podczas drugiego wspólnego sezonu. Argentyńczyk przyznał się do: Padel Magazine podczas wywiad w Roland Garros.

Rzeczywiście, ci dwaj gracze byli gotowi rozstać się na kilka turniejów, ale potrzebowali innej najwyższej pary, aby rozstać się, aby mogli kontynuować sezon z partnerem, który mógłby pomóc im zdobyć tytuły.

Przy zaledwie dwóch wygranych turniejach na 20 rozegranych w tym sezonie, rekord jest bardzo przeciętny dla dwóch graczy, którzy co tydzień aspirują do walki o tytuł.

Paquito z Yanguas, Di Nenno z Coki Nieto

To świetna okazja dla Mike'a Yanguasa i Coki Nieto. Dwóch hiszpańskich graczy przeniesie się w inny wymiar, łącząc siły z dwoma najlepszymi graczami na świecie.

Najbardziej oczekiwaną parą będzie niewątpliwie ta utworzona przez Paquito Navarro i Miguel Yanguas. Andaluzyjczyk rozpoczyna zatem nowy projekt, wraz z bardzo młodym graczem, który może zdominować padel na całym świecie w nadchodzących latach. Mike będzie doskonale towarzyszył zawsze kreatywnemu Paquito Navarro, dzięki swojemu profilowi ​​właściwego gracza, który jest w stanie zdobyć wiele punktów.

Z drugiej strony, Martin Di Nenno połączy siły z Coki Nieto. Ta para zapowiada się na ból głowy dla przeciwników, ponieważ obaj gracze są solidni i popełniają bardzo mało błędów.

Zobaczymy te dwie pary w akcji z Turniej na Minorce World Padel Tour, który rozpoczyna się 15 października.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !