Greenweez, francuski lider ekologicznych i odpowiedzialnych produktów online, zostaje partnerem tytularnym Paris Premier Padel Major która odbędzie się w dniach 11-17 lipca, na stadionie Roland-Garros. Bilety będą w sprzedaży dzisiaj (od 10:27) dla licencjobiorców FFT i XNUMX maja dla ogółu społeczeństwa. Z tej okazji stadion zagości w wyjątkowym składzie i będzie zanurzony w atmosferze padel » zrelaksowany i odświętny, wartości, które podziela Greenweez.

To już oficjalne, FFT wybrało Greenweeza jako partnera tytularnego w organizacji Paris Premier Padel Major, przez trzy lata. Romain Roy, dyrektor generalny Greenweez jest zachwycony tą współpracą: „Greenweez od dawna ma szczególny związek ze sportem. Kiedy kilka lat temu odkryliśmy, że padel, mieliśmy prawdziwy piorun. Naszą codzienną misją jest udostępnianie alternatywnych sposobów odpowiedzialnej konsumpcji jak największej liczbie osób, ale w sposób nieskrępowany, bez brania siebie zbyt poważnie i umieszczania ludzi w centrum naszego modelu. Jednak te wartości dostępności, zabawy i ludzi leżą u podstaw padel a gdy nadarzyła się okazja, aby zostać partnerem FFT na padel aw szczególności przed tym niesamowitym wydarzeniem, które jest ogłaszane na stadionie Roland-Garros, nie wahaliśmy się. Jesteśmy szczególnie szczęśliwi i entuzjastycznie nastawieni! » 

Duch padel na stadionie Roland-Garros

Te wartości otwartości, dostępności i serdeczności zostaną podkreślone podczas tego ważnego wydarzenia, które zabłyśnie również jakością platformy sportowej. W programie mecze na wysokim poziomie na kortach i u stóp kortu Philippe-Chatrier: relaks, catering, rozrywka w muzycznej atmosferze z obecnością DJ-ów na koniec dnia.

Czy dla entuzjastów padel lub ciekawi, Greenweez Paris Premier Padel Major będzie prawdziwym miejscem spotkań dla wszystkich widzów tego lata.

Doświadczenie dostępne dla wszystkich

Aby umożliwić jak największej liczbie osób przybycie i odkrycie stadionu Roland-Garros w letniej atmosferze i zobaczenie najlepsi gracze padel świat, FFT oferuje atrakcyjne ceny. Najlepsze miejsca na dworze Philippe-Chatrier będą dostępne dla szerokiej publiczności : cała dolna korona, odpowiednik 8 miejsc, może być zajęta od 000 do 20 euro. Prawdziwa okazja do odkrycia ten spektakularny nowy sport, techniczny, zabawny i bardzo przyjazny.

Dodatkowo, w niedzielę 10 lipca, dzień kwalifikacji, bilety będą dostępne pod adresem: jednorazowa cena 10€!

Wszystkie informacje dotyczące biletów na to wydarzenie są dostępne na stronie internetowej: https://www.parispadelmajor.com/

O Francuskiej Federacji Tenisowej
Francuska Federacja Tenisowa jest stowarzyszeniem prawa z 1901 roku, posiadającym delegację ministerialną. Poświęcony promocji, rozwojowi i osiągnięciu tenisa, para tenisa, padel, tenis plażowy i krótki tenis we Francji, FFT zrzesza, wspiera i koordynuje zrzeszone kluby. Z 4 milionami graczy i milionem członków w prawie 7 klubach, tenis jest wiodącym sportem indywidualnym na tym terytorium. Zapewnia również reprezentację Francji za granicą poprzez zaangażowanie francuskich drużyn w międzynarodowych spotkaniach (Puchar Davisa, Fed Cup, Igrzyska Olimpijskie itp.) oraz organizację największych imprez sportowych na świecie, jakimi są Roland. Rolex Paris Masters. Od momentu powstania w 500 r. tożsamość FFT opierała się na związku między rozwojem amatorskiego tenisa dla wszystkich odbiorców i na wszystkich terytoriach, a organizacją ważnych wydarzeń międzynarodowych.

O Greenweezie
Greenweez jest francuskim liderem w internetowej sprzedaży ekologicznych, ekologicznych i zrównoważonych produktów. Ten start-up, założony w Annecy, ma teraz ponad 200 pełnych pasji i oddanych pracowników. Opracowany, aby produkty ekologiczne były dostępne dla jak największej liczby osób, Greenweez oferuje obecnie ponad 125 2021 produktów codziennego użytku. W XNUMX roku Greenweez robi kolejny krok w swojej historii, stając się firmą misyjną.

O Premier Padel
Premier Padel to oficjalny obwód zawodowy padel zarządzany przez Międzynarodową Federację Padel (FIP), wspierany przez Stowarzyszenie Padel Professional (PPA) i Qatar Sports Investment (QSI). Premier Padel to zupełnie nowy, dynamiczny i innowacyjny, który uosabia ducha nowej ery dla padel na całym świecie. Utworzony w 2022 roku, Premier Padel zorganizuje od pierwszego roku 1 turniejów na całym świecie. Celem jest umiędzynarodowienie Padel, dzięki harmonogramowi, który powinien zawierać 25 turniejów do 2024 roku. 

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.