Open PadelShop.com, międzynarodowy turniej FIP 500 w klubie La Playa, oferuje wysokiej jakości usługi, jak zwykle w tym klubie.

Znakomity klub, bardzo dobra atmosfera i mecze z kuszącymi plakatami, a zwłaszcza ważna mieszanka różnych narodowości.

Weekend wreszcie się rozpoczął!

Na miejscu znajduje się nasza francuska Kristina Clément, która rozpoczęła swój pierwszy mecz w najpiękniejszy sposób ze swoim szwedzkim partnerem: suche zwycięstwo 6-0 6-0 przeciwko dwóm lokalnym.

Zmierzą się z silniejszą holenderską parą.

W tabeli znajdziemy kilka nazwisk o hiszpańskim lub portugalskim brzmieniu: dla tych par, nic dziwnego, przechodzą bez przeszkód wszystkie fazy z niemal niepokojącą łatwością (np. Para Britos / Ferreyra, przyzwyczajona do World Padel Tour, zezwól tylko na 3 małe gry w 2 grach ...)

Mała niespodzianka dla Jeremy Gali, belgijskiego emigranta w Madrycie, związanego z jednym z jego rodaków. Zawodzą w finałach 1 / 8e przeciwko pięknej holenderskiej parze. Małe rozczarowanie dla tego doskonałego gracza ...

Jutro odwiedź 9H00, aby zobaczyć pierwsze mecze kobiecych finałów 1 / 4. Mężczyźni pójdą za 10H30.

Pierwszy mecz doskonałej pary hiszpańskiej z parą hiszpańsko-brazylijską, będącymi ulubionymi parami turnieju: Victor Sanchez i Lucas Silveira Da Cunha, dwaj gracze z World Padel Tour...

Finał 1 / 2 odbędzie się około południa dla kobiet i w kierunku 13H30 dla mężczyzn.

Wreszcie finały zaplanowano na 15H dla kobiet i 16h30 dla mężczyzn.

Alban SERRA - Padel Magazyn

Alban Serra

Alban Serra jest jednym z wielkich kronikarzy Padel Magazyn. Kamerzysta, fotograf i streamer na żywo, może zrobić prawie wszystko. Dla Bandeja to coś innego, ale i tak to lubimy!