Padel Magazyn - Juan Martin Diaz i Fernando Belasteguin nie pokonali rogów w Badajoz, kilka kilometrów od granicy portugalskiej, aby wygrać z odwiecznymi rywalami Juani Mieresem i Pablo Limą w tym wspaniałym kompleksie sportowym: „La Granadilla ”.

Finał: demonstracja króla

Wynik pokazuje różnicę poziomów między liczbami ze świata rzeczywistego a pozostałymi. Pamiętajmy ... Obecnie oficjalnie światowe liczby to Lima i Mieres, a nie Królowie i to nie żart! Ale dzięki temu zwycięstwu Bela i Juan z pewnością znajdą swoje miejsce pod numerem 1 WPT Środa.

W obliczu przyszłego drugiego świata, Kings przegrał tylko gry 9 w zestawach 3. Co za wyczyn!

Ponieważ była tam droga! Jeśli w pierwszym zestawie „książęta”, którym przykro jest pozostać od zawsze, a jednak wywierają presję na Juana i Belę ... to się tam zatrzymuje. Pierwszy zestaw utraconych 6 / 4 był zaledwie początkiem demonstracji naszych dawnych i przyszłych liczb na świecie, które naszym zdaniem spadały z powodu różnych problemów zdrowotnych. To wyraźnie stara historia, a konkurs otrzymał wiadomość 5 na 5.

Kolejne dwa sety będą powolną agresją dla Mieres i Limy: 6 / 3 6 / 2, a zatem dwa kolejne zwycięstwa w tylu turniejach dla pary Hispano-Argentyny.

Publiczność oczywiście chciała więcej, aby mecz z prawdziwą walką ... Nawet zachęcał Lima-Mieres, ale publiczność zauroczyła się jakością gry Diaz-Belasteguin.

Co robią pozostałe pary?

Daleko od 1 para światowa.

Jednak u Mistrzów Madrytu wierzono w wzrost konkurencji.

Sanyo i Maxi Sánchez Gutiérrez? Obserwatorzy uważają, że mają ogromny potencjał. Wygrali Mistrzów przeciwko Belie i Juanowi. Tak, ale ... Zostali ranni. Przy 80% mogliby wygrać mistrzów. Wysokość, która wciąż pokazuje ważną różnicę między liczbami a 4e świat. Sanyo i Maxi są młodzi i bardzo utalentowani. Ale to nie wystarczy. I muszą jeszcze pokonać, aby robić regularne finały i zdobywać tytuły.

Cristian Gutierrez i Matthias Diaz? To para, która naszym zdaniem została z góry utracona. Dwóch obrońców w jednej drużynie ... I to działa! Trudno wygrać z nimi mecz. Popełniają bardzo mało błędów i potrafią przerwać grę przeciwnika. Przeciwko Belie i Juanowi, w półfinale Badajoz International Open, przegrali w zestawach 3 iz honorem. Jednak to nie wystarczy, brakuje prawdziwego napastnika. Jeśli Matthias czasami odgrywa tę rolę, dzisiaj nie wystarczy zdobyć tytuł światowego 2.

Juan i Bela pokazali twarz, która czyni jałową każdą wskazówkę. Fabuła trwa, ponieważ postrzeganie pary jako nietykalnej, bez względu na sport, jest na tyle rzadkie, aby ją zgłosić.

Kolejny WPT odbędzie się w Kordobie ... następny krok.

Franck Binisti - Padel Magazyn

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.